«Батьківська любов»: 100 тисяч гривень сплатить житомирянин забутій дитині

У Житомирі працівники органів Державної виконавчої служби, сприяючи виконанню закону #ЧужихДітейНеБуває, стягнули з безвідповідального батька на користь дитини 100 тисяч гривень, а забудькувату матір державні виконавці планують направити на виконання суспільно корисних робіт.


Один з горе-батьків на Житомирщині потрапив під «приціл» державних виконавців через те, що на довгі десять років забув про існування власної доньки. До чоловіка застосували примусові заходи у вигляді обмеження у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю. Згодом було винесено постанову про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження. Окрім того, працівниками Богунського відділу державної виконавчої служби м. Житомир Головного територіального управління юстиції у Житомирській області чоловіку нараховано і фінансові санкції за тривалу, понад три роки, несплату аліментів. В результаті безвідповідальний батько змушений сплатити на користь покинутої дитини 65 тисяч гривень основного боргу та понад 35 тисяч гривень штрафу.

Проте не лише батьки забувають про власних дітей. Близько 5 % жінок Житомирщини не виявляють бажання опікуватися власними дітьми. Так жителька Новоград-Волинську заборгувала трьом своїм дітям 11 тисяч гривень і, схоже, нічого змінювати у своєму житті не збиралася. Фахівці державної виконавчої служби роз’яснили боржниці наслідки, які тягне за собою тривала несплата аліментів. Окрім того, державні виконавці склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 183-1 КУпАП, яке передбачає виконання суспільно корисних робіт. Сто двадцять чи двісті сорок годин відпрацьовуватиме жінка – уже визначатиме суд.

Нагадаємо, тільки за півтора місяці нового року на користь дітей Житомирщини державні виконавці стягнули майже 34 мільйони гривень. За минулий рік понад 27 тисяч дітей отримали більше 345,5 мільйонів гривень.

Будьте першим, хто прокоментував "«Батьківська любов»: 100 тисяч гривень сплатить житомирянин забутій дитині"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*