12 регіональних федерацій не визнали вибори президента ФБУ (ВІДЕО)

Днями відбулася звітно-виборча конференція Федерації боксу України, під час якої Володимир Продивус був обраний президентом. 12 регіональних федерацій не погодились з результатами голосування і вимагають перевиборів президента.

Про це вони заявили під час прес-конференції 22 грудня, повідомляє Укрінформ.

За словами представників регіонів, звітно-виборча конференція ФБУ, яка проходила 17 грудня, відбулася без належного кворуму.

Згідно регламенту, конференцію визнали легітимною, а щоб вибори відбулися, з 24 обласних федерацій та федерації міста Києва мали б зібратися представники мінімум 17 областей.

Керівники Київської обласної, Київської міської, Рівненської, Житомирської, Хмельницької, Харківської, Кіровоградської, Сумської, Одеської, Полтавської, Донецької та Чернігівської областей заявили, що участі у конференції не брали, то ж і кворуму не було.

Єдиним вирішенням цієї ситуації, за словами регіональних представників, є проведення нової звітно-виборчої конференції Федерації Боксу України, де оберуть президента та керівників організації. Інакше вони готові звертатися в Міністерство спорту та спортивно-арбітражний суд в Лозані.

Будьте першим, хто прокоментував "12 регіональних федерацій не визнали вибори президента ФБУ (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*