15 довгих років проведе за гратами нелюд з Коростишева, який протягом кількох років гвалтував двох своїх малолітніх похресниць

15 довгих років проведе за гратами нелюд з Коростишева, який протягом кількох років гвалтував двох своїх малолітніх похресниць

Днями суд виніс вирок горе-хрещеному за систематичне ґвалтування і розбещення двох малолітніх похресниць. Про це повідомили у Житомирській обласній прокуратурі.

За публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Бердичівської окружної прокуратури громадянина визнано винним у зґвалтуванні та розбещенні малолітніх, вчинених повторно (ч. ч. 4, 6 ст. 152, ч. 2 ст.156 КК України).

Його засуджено до позбавлення волі строком на 15 років.

Також відомості щодо обвинуваченого внесено до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи,”

– йдеться у повідомленні.

Під час судового засідання було доведено, що 47-річний житель Коростишева упродовж декількох років ґвалтував та скоював розбещення двох малолітніх сестричок, своїх похресниць. Наругу над потерпілими він вчиняв, коли приїжджав у сусідній район, де проживала родина. Інколи засуджений забирав похресниць до себе додому ‘погостювати, де використовував безпорадний стан малолітніх. Чоловік залякував та «задобрював» дітей подарунками- купував мобільні телефони, планшет, одяг взуття, давав гроші, щоб нікому не розповіли.

У суді гвалтівник свою вину так і не визнав.

Однак численні покази свідків та потерпілих, а також висновки експертиз, у тому числі судово-психіатричних, довели винуватість чоловіка у скоєнні особливо тяжкого злочина проти дітей.

З дня затримання його взято під варту, де він перебуватиме і до набуття вироком чинності.

Нагадаємо також, що на Житомирщині літній дід згвалтував 6-річну сусідку.

Будьте першим, хто прокоментував "15 довгих років проведе за гратами нелюд з Коростишева, який протягом кількох років гвалтував двох своїх малолітніх похресниць"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*