154 заклади освіти на Житомирщині працюватимуть дистанційно

Житомирщина готується до нового навчального року. Наступні місяці очно та за змішаною формою навчатимуться вихованці 88% закладів освіти області, дистанційно – 12%. При цьому у разі потреби деякі школи можуть змінити форму навчання. Про це повідомила під час брифінгу заступниця директора департаменту освіти і науки Житомирської ОВА Світлана Близнюк.

“На сьогодні з 1327 працюючих на території області закладів освіти у форматі офлайн/змішано будуть працювати 1 173 заклади освіти що становить 88% від загальної кількості. У випадку необхідності окремі школи можуть переводитися з однієї форми навчання на іншу”,

– зазначила посадовиця.

Основною умовою для повернення освітніх закладів на офлайн навчання стала наявність у самому закладі або поруч укриття або бомбосховища. У разі ж, якщо шкільне укриття не може вмістити всіх учнів, навчання у таких закладах буде проводитися у кілька змін. 154 заклади освіти на Житомирщині через відсутність укриття та підвищену небезпеку змушені працювати наступний навчальний рік дистанційно.

«Там, де очне навчання організувати неможливо, завдання – створити інші можливості доступу до освіти, в першу чергу йдеться про забезпечення гаджетами. На сьогодні забезпечено 15 тисяч вчителів та 102 тисячі дітей гаджетами для навчання в онлайн-форматі. Закладам освіти, які знаходяться у 40-кілометровій зоні поруч з кордоном з республікою білорусь, рекомендовано здійснювати навчання у дистанційному форматі. Відповідне рішення прийняте Радою оборони при Житомирській обласній військовій адміністрації»,

– повідомила Світлана Близнюк.

При цьому у будь-якому закладі освіти Житомирщини батьки, як і раніше, можуть обрати форму навчання відмінну від очної: дистанційну, сімейну чи екстернатну.

Нагадаємо також, що з 1 вересня у житомирських ліцеях запрацює нова форма навчання.

Будьте першим, хто прокоментував "154 заклади освіти на Житомирщині працюватимуть дистанційно"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*