HOVER
INNA BILA
SUSIDY

16 районів Житомирщини потрапили до “жовтої” через антирекорд по кількості захворілих на covid-19

image 1 777x437 - 16 районів Житомирщини потрапили до "жовтої" через антирекорд по кількості захворілих на covid-19

Фахівці Державної комісії з питань ТЕБ та НС переглянули рівні епідемнебезпеки розповсюдження коронавірусу. Згідно прийнятого рішення, 16 територіальних одиниць Житомирщини потрапили до “жовтої зони” через збільшення кількості захворілих небезпечною інфекцією.  

Вказану інформацію оприлюднив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко під час чергового прес-брифінгу у четвер, 20 серпня. 

“У рамках постанови Кабінету міністрів передбачається оновлення рівнів епідемнебезпеки у залежності від стану інфікованості по окремим регіонам. Станом на сьогоднішній день фахівцями ТЕБ та НС було затверджено 14 “червоних” рівнів епідемнебезпеки, 75 “помаранчевих” і 106 “жовтих” Відповідно рівні епідемічної небезпеки затверджені в 14 областях країни. До списку увійшли Волинь, Житомирщина, Закарпатщина, Івано-Франківщина, Київщина, Львівщина, Одещина, Рівненщина, Сумщина, Тернопільщина, Харківщина, Хмельниччина і Чернівеччина, а також столиця.”, – розповів фахівець.

Screenshot 5 7 - 16 районів Житомирщини потрапили до "жовтої" через антирекорд по кількості захворілих на covid-19

Нагадаємо, що кількість захворілих за добу наблизилася до сотні: в ОДА повідомили невтішну статистику по коронавірусу.Будьте першим, хто прокоментував "16 районів Житомирщини потрапили до “жовтої” через антирекорд по кількості захворілих на covid-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*