2,5 роки обмеження волі присудили ділку з Житомирщини за організацію шахрайської схеми всеукраїнського масштабу

На Хорошівщині місцевого жителя визнано винним у шахрайстві. Організувавши шахрайську схему всеукраїнського масштабу, чоловік “заробив” майже 90 тис. грн. Про це повідомили у Житомирській обласній прокуратурі.

З матеріалів слідства відомо, що 26-річний ділок під вигаданим ім’ям у фейсбук-групах розміщував оголошення про продаж меблів – диванів, побутової техніки – пральних машин, морозильних камер, мотоблоків тощо, яких насправді у нього не було.

Бажаючим придбати товар пояснював, що обов’язковою умовою є переоплата авансу, надаючи для цього реквізити банківської картки своєї дружини. Суми називав різні – від 2 до 6 тис. грн. Одержані гроші використовував для власних потреб.

Загалом у шахрайські сіті зловмисника потрапили понад півсотні жителів України. Лише з Житомирського району було встановлено 12 потерпілих.

Прокурори довели, що низку шахрайств скоїв неодноразово судимий (крадіжка, грабіж) житель Житомирського району протягом листопада 2022 – березня 2023 років. До того ж, у цей час суд розглядав обвинувальний акт стосовно скоєння ним іншого злочину.

На суді вину свою визнав, у скоєному розкаявся.

Його засуджено до двох років і шести місяців обмеження волі,”

– повідомляють у прокуратурі.

Нагадаємо також, що у Житомирі неповнолітній хлопець налагодив “бізнес” з продажу неіснуючих товарів.

Будьте першим, хто прокоментував "2,5 роки обмеження волі присудили ділку з Житомирщини за організацію шахрайської схеми всеукраїнського масштабу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*