2 місяці на посаді: інтерв’ю з міським головою Бердичева (ВІДЕО)

Два місяці роботи нового міського голови Бердичева минають. За цей час ім’я Сергія Орлюка як керівника міської ОТГ ледь не щодня згадували і продовжують згадувати в соцмережах. У різних групах йому висловлюють претензії, ставлять питання, просять відреагувати чи допомогти, дехто провокує і переходить на особисте, інші намагаються вгамувати потік хейту у бік очільника міста. Рідко, але міський голова особисто відповідає людям.

Ми підготували питання до Сергія Орлюка, більшість з яких бердичівляни ставлять йому в інтернеті. Це ті теми, які регулярно або час від часу обговорюються людьми у Фейсбуці. Аби не вникати в різні версії із соцмережі, домовились поставити питання особисто. На інтерв’ю довелось щоправда зачекати через щільний графік міського голови.

Тож які зміни вже почали впроваджувати у Бердичеві, Скраглівці, Підгородному? Які є перешкоди в роботі? Чи буде аудит попередньої влади,  перевірка діяльності за минулі роки комунальних підприємств, закладів освіти? Що дали Бердичеву тарифні мітинги? Для чого місту була потрібна районна лікарня і чи боротимуться за неї далі? Що робити з безпритульними тваринами? Кому даватимуть тепер звання почесного громадянина міста і скільки було охочих «вхопити» його з рук Орлюка? Хто з депутатів очолив комунальні підприємства Бердичева і на яких умовах? Ці та ще низка питань ми поставили голові Бердичівської територіальної громади Сергію Орлюку. Що з цього вийшло – дивіться у відео.

Будьте першим, хто прокоментував "2 місяці на посаді: інтерв’ю з міським головою Бердичева (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*