28 випускників житомирських ліцеїв здобули найвищі бали на НМТ

За результатами Національного мультипредметного тесту, 28 випускників загальноосвітніх навчальних закладів Житомирської громади отримали найвищий результат з окремих предметів. Про це повідомила головна спеціалістка Департаменту освіти Житомирської міської ради Ольга Єрмакова.

«Закінчився важкий 2023 рік. Ми випустили учнів, яких ми можемо назвати мужні і розумні, адже своє навчання в старшій школі вони провели в умовах воєнного стану. Ці діти у мене викликають велику повагу і ми пишаємося їх результатами»,

– зазначила Ольга Єрмакова.

Загалом цьогоріч учасниками основної сесії НМТ у Житомирі стало 1490 випускників. Найвищі бали здобули учні ліцеїв №1, 5, 6, 12, 20, 21, 23,28,30,33, Наукового ліцею ЖДУ імені Івана Франка, Наукового ліцей «Житомирська політехніка».

Серед інших особливого успіху досягла випускниця ліцею №1 міста Житомира Людмила Кутня. Дівчина здобула найвищий результат одразу з трьох предметів – математики, української мови та біології.

200 балів з двох предметів отримали учні ліцею міста Житомира №1: Максим Розумєй, Єлизавета Лук”яненко, Антон Шарненков – з української мови та математики, Євгеній Клюєв – з української мови і англійської мови та Денис Ліневич, учень ліцею № 28 – з української мови і математики.

З одного предмету найвищий бал отримали 22 учні: з математики – 17 житомирських учнів, з української мови – 8, з англійської – 6, історії України – 3, біології – 1.

Нагадаємо, що загалом на Житомирщині для участі в складанні НМТ зареєструвалося 10 108 учасників.

Будьте першим, хто прокоментував "28 випускників житомирських ліцеїв здобули найвищі бали на НМТ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*