35 млн грн планують виділити у Житомирі на збільшення площі та облаштування шкільних укриттів

35 млн грн планують виділити у Житомирі на збільшення площі та облаштування шкільних укриттів

За попередніми підрахунками департаменту освіти Житомирської міської ради, у новому навчальному році кількість дітей, які навчатимуться очно, в середньому збільшиться у кожному навчальному закладі міста на 20-25%. Відтак зростає потреба у збільшенні площі укриттів, аби убезпечити дітей під час повітряних тривог.

Відповідно до прийнятих норм, на одну особу в укритті має припадати не менше 1 квадратного метра. Отож наразі шкільні укриття планують переобладнати з урахуванням збільшення кількості дітей.

«Методичні рекомендації та вимоги з облаштування для укриттів постійно змінюються. Умови мають відповідати вимогам, бо там перебуватимуть діти»,

– прокоментувала заступниця міського голови Марія Місюрова.

Загалом на облаштування, збільшення площі та виготовлення проєктно-кошторисної документації у даному випадку за попередніми даними місту необхідно 35 млн грн. Отож, мерія вирішила розглянути питання виділення вказаної суми на найближчій сесії міськради.

Нині у Житомирі облаштовано близько 20 тис кв метрів площі укриття. До початку навчального року планують дооблаштувати ще 7 тис. кв. м. Окрім того, у міській раді наразі розглядають також можливість будівництва укриття в певних освітніх закладах.

Нагадаємо також, що відтепер укриття в ліцеях Житомира будуть відкриті цілодобово.

Будьте першим, хто прокоментував "35 млн грн планують виділити у Житомирі на збільшення площі та облаштування шкільних укриттів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*