«4:0»: «ДЮСШ-15» Київ «розкатала» житомирську СДЮСШОР «Полісся» (ФОТО)

В середу, 9 вересня, київська команда «ДЮСШ-15» перемогла СДЮСШОР з футболу «Полісся» в Першості України серед команд юніорів U-19 з рахунком 4:0.

На стадіоні «Спартак Арена» відбувся матч першого туру сезону 2020/2021 між житомирською СДЮСШОР «Полісся» та київським «ДЮСШ-15».

У першому таймі київська футбольна команда закотила у ворота «жовто-зелених» два м’ячі, і хоч як не старалися житомиряни забити  гол, оборона суперників не дозволила їм це зробити.

Попри титанічні намагання воротаря «жовто-зелених» захистити ворота, одразу після перерви «ДЮСШ-15» забила ще один гол. Аби хоч якось захистити свою територію «жовто-зелені» почали фалити, і відзначилися жовтими картками. Слідом за ними попередження отримав футболіст з Києва, а далі «ДЮСШ-15» забила ще один гол.

Рахунок 4:0. Слідуюча гра відбудеться в наступну середу на стадіоні «Спартак Арена».

Будьте першим, хто прокоментував "«4:0»: «ДЮСШ-15» Київ «розкатала» житомирську СДЮСШОР «Полісся» (ФОТО)"