4 переваги нових Apple iPad Air 5 Р

Новий iPad Air 5-го покоління є удосконаленою версією iPad Air 4. Візуально пристрій мало чим відрізняється від свого попередника, але має кілька важливих нових функцій. Українські покупці можуть передзамовити Apple iPad Air 5 256GB або Apple iPad Air 64GB 2022 вже зараз та незабаром оцінити переваги новинки.

  1. Гарний дизайн iPad Air 5

Новий iPad Air 5 має плоскі краї, що з’явилися в попередньому поколінні iPad Pro і тепер є характерною ознакою всієї лінійки продуктів від Apple. Високоякісний дисплей з діагоналлю 10,9 дюйма характеризується:

  • підтримкою технології True Tone;
  • роздільною здатністю 2360 x 1650 px;
  • підтримкою колірного спектра P3.

Apple досі не включила в планшет функцію автентифікації по обличчю, тому майбутнім власникам доведеться покладатися на сканер відбитків пальців Touch ID, розташований у верхній кнопці блокування. Новий iPad Air 5-го покоління доступний у 6 кольорах, тому кожний користувач зможе обрати потрібний варіант.

  1. Підтримка 5G-з’єднання

Apple поступово оснащує свої пристрої 5G-зв’язком і iPad Air 4-го покоління був одним з останніх пристроїв, які підтримували лише 4G. Хоча в Україні 5G лише на стадії розвитку, в інших країнах світу це вже звичний стандарт. Він дозволяє насолоджуватися швидшим мобільним з’єднанням та іншими перевагами.

  1. Оснащення основної камери спалахом

Оснащення основної камери спалахом — маленька деталь, яку, можливо, не всі покупці помітили, але вона є дуже важливою на практиці. Власники iPad Air 5-го покоління зможуть розраховувати не тільки на якісніші фотографії в умовах низького освітлення, але і на освітлення в ситуаціях, коли доводиться ходити по темних приміщеннях.

  1. Широкі можливості підключення

Розробники американського бренду також подбали про те, щоб зробити iPad Air 5-го покоління якомога більш універсальним. Через це він запозичив усі функції, які мав його попередник 2020 року. За зв’язок відповідає інтерфейс USB-C, який у 2 рази швидше за попередню модель, а бездротова зарядка Apple Pencil другого покоління може здійснюватися на боковій стороні пристрою.

Новий iPad Air 5 запозичив усі переваги попередника iPad Air 4 та отримав нові корисні функції. Гаджет має стильний та привабливий вигляд, задовольняє потреби сучасних користувачів, які цінують якісну та надійну техніку. Такий пристрій стане надійним помічником у роботі та підійде для вирішення повсякденних задач.

Будьте першим, хто прокоментував "4 переваги нових Apple iPad Air 5"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*