5 тис. грн “заробили” шахраї на довірливій житомирянці: у соцмережах набуває популярності нова шахрайська схема

Останнім часом у популярних месенджерах та соцмережах шириться нова шахрайська схема заробітку. У особистих повідомленнях рідні або друзі просять про позику або матеріальну допомогу, вказуючи на терміновість та непередбачувані обставини, а згодом виявляється, що їх акаунт було зламано і гроші вже отримали шахраї.

Днями схожа ситуація трапилася й з 35-річною житомирянкою. Жінка прочитала повідомлення нібито від її сина з проханням про перерахунок коштів і переказала 5 тисяч гривень на вказану ним банківську картку. З власної необачності вона не звернула увагу на те, що рахунгок відкритий на чуже ім’я. До того ж за кілька хвилин він написав, що потрібна ще така ж сума, тож часу на роздуми не було. А наступного дня хлопець зателефонував матері та повідомив, що його акаунт «зламали» і йому стало відомо про фейкову розсилку прохань про матеріальну допомогу.

Наразі правоохоронці встановлюють особи зловмисників причетних до цієї шахрайської оборудки.

Нагадаємо також, що у Житомирі шахрай підмінив дороговартісний товар у посилці… поки її оглядав.

Будьте першим, хто прокоментував "5 тис. грн “заробили” шахраї на довірливій житомирянці: у соцмережах набуває популярності нова шахрайська схема"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*