6 секретів, як вдало сходити з чоловіком на рибалку

…Нехай чоловік скручує ліску, котушки та збирає вудки. А ви займіться суто жіночою роботою: приготуйте «сидір»! Він має бути неодмінно великий – адже чоловіки на природі, як кашалоти, постійно щось тягнуть у рота. Тому ваші запаси мають бути фактично нескінченними…

Спільне дозвілля для сімейної пари відіграє не останню роль у формуванні вдалих теплих сімейних стосунків між ними. Тому якомога частіше потрібно проводити свій вільний час разом. Один з улюблених видів дозвілля для чоловіків є риболовля. Мабуть, і ваш, як і мій чоловік, не є винятком. Тому сьогоднішні поради стануть вам у пригоді.

Накопати черв’яків

Отже, найперше, що має зробили гарна дружина – накопати черв’яків. Тут ви покажете чоловікові, що вам будь-яке «море по коліно», що ви «свій чувак» і що надалі на самій рибалці не будете тягарем для коханого, а самі зможете насадити хробака на гачок. Хвала Богу, зараз прогрес не стоїть на місці, а різні торгові ринки ростуть, як гриби в Чорнобилі. Тому раджу все таки не мастити свій прекрасний манікюр, а швиденько збігати на ринок та купити хробаків та іншу наживку. Але зі своїм чоловіка не радьтеся в жодному разі! Нехай подумає, що ви самі є «в темі». На базарі докладно проінформуйте продавця, куди і на кого ви їдете рибалити, аби він порадив вам гарну наживку. І зі здобиччю одразу повертайтеся додому! Нехай ваш чоловік побачить, що і ви можете принести мамонта черв’яка у домашню печеру.

Зібрати велику правильну торбу

Другий пункт – збори на рибалку. Ну, тут вже можна поділити обов’язки навпіл. Нехай чоловік скручує ліску, котушки та збирає вудки. А ви займіться суто жіночою роботою: приготуйте «сидір»! Він має бути неодмінно великий – адже чоловіки на природі, як кашалоти, постійно щось тягнуть у рота. Тому ваші запаси мають бути фактично нескінченними. Ще можете запропонувати приготувати горох на коропа, але перепитайте у коханого задля страховки, скільки цукру і ванілі треба додати. І скільки хвилин (годин) він має варитися. Нехай чоловік відчує, що також доклав свої руки до зборів харчів, нехай і риб’ячих.

Обрати тендітну жіночну вудку

Третій пункт – ви на місці. Що робити? От вже тут деякий час можете просто насолодитися природою, роздивитися навколишні красоти, насититися свіжим повітрям… А ваш обранець тим часом буде розбирати свої причандали. Зазвичай одна з перших вудок буде ваша – найлегша, бо ж ви його принцеса, важку вудку в руках не втримаєте. Одразу погоджуйтеся! І можете самостійно приступати до рибалки. Хробака за хвіст – і на гачок! Як говорить досвід, перші декілька рибин будуть ваші. І це є неабиякий стимул і азарт для коханого. Він зрадіє вашим рибинам щиро. Але не захоплюйтеся! Вмійте вчасно спинитися і дайте змогу чоловікові вас наздогнати! Від цього важливого моменту залежить ваш вдалий (чи не дуже) відпочинок надалі.

Підгодувати коханого

Пункт четвертий – підгодівля. Тільки не риби! Риб нехай підгодовує ваш коханий сам. А ви от вже маєте підгодовувати його. Годуйте і розпалюйте його, щиро радійте улову, або не менш щиро нарікайте на пустоголових рибин, які не хочуть йти на гачок! І годуйте, годуйте, годуйте свого кашалота…

Загладити гострі кути невдачі

П’ятий пункт – відволікання рибалки-невдахи від професійної катастрофи. Невдала риболовля у чоловіка трапляється набагато частіше, ніж невдалий борщ у дружини. Тому цей випадок може настати і тепер. В момент чергового його обурення намагайтеся відволікти коханого чимось цікавим. «А пішли подивимося на жаб, вони такі кумедні (так гарно кумкають; я їх боюся тощо – необхідне вибрати)». «А може, сходимо нарвемо малини для діточок (назбираємо грибів на вечерю, побудемо наодинці, покохаємося – усяке може підійти)». Цей має піти йому на користь, і він заспокоїться. Повернувшись, чоловік з новими силами та оновленим завзяттям приступить до справи.

Налити таємну четвертушку

Останній пункт – ваша таємна зброя, про яку чоловік ні в якому разі не повинен дізнатися, якщо відпочинок проходить вдало. Але якщо все таки риба не голодна й ніяк не йде на гачок – це ваш єдиний порятунок. Чверть пляшки горілки. Лише для нього. І найсмачніша частина приготованого вами «сидору» йому на закуску! В такому разі риболовля плавно переходить у пікнік, тому успіх тут практично гарантовано.

Тетяна РІХТЕР

Будьте першим, хто прокоментував "6 секретів, як вдало сходити з чоловіком на рибалку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*