7 березня легкоатлет з Бердичева Дмитро Нікітін боротиметься за перемогу в Польщі на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні | Times ZT

7 березня легкоатлет з Бердичева Дмитро Нікітін боротиметься за перемогу в Польщі на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні

У неділю, 7 березня, в Польщі м.Торунь на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні за перемогу змагатиметься бердичівський легкоатлет Дмитро Нікітін. 

Вихованець спортивної школи ім. В. О. Лонського Дмитро Нікітін представлятиме Житомирщину у сектор для стрибків у висоту, під керівництвом Заслуженого тренера України Ігоря Лонського. 

Дмитро вже пройшов кваліфікацію 4 березня, стрибнувши 2.21 м, подолати цю позначку вдалося лише вісьмом атлетам. 

7 березня о 12:25 бердичівлянин Дмитро Нікітін у фіналі боротиметься за перемогу із атлетами з Італії, Німеччини, Білорусі, Литви, Бельгії та Венгрії. 

Варто зазначити, що у п’ятницю, 5 березня, в секторі для стрибків у довжину змагався ще один легкоатлет з Бердичева Владислав Мазур. Наш земляк посів 4 місце з результатом  8.14 м – це найкращий для четвертого місця результат на чемпіонатах Європи в приміщенні та абсолютний особистий рекорд спортсмена. Золото виборов грек Мілтіадіс Тентоглу – 8.35 м, бронза дісталася шведу Тобіасу Монтлеру – 8.31 м, і в останній шостій спробі срібло відібрав у бердичівлянина Владислава Мазура фін Крістіан Пуллі – 8.24 м. 

Times.Zt вітає Владислава Мазура та тренера Ігоря Лонського з гарним результатом та бажає Дмитру Нікітіну перемоги у фіналі!

Будьте першим, хто прокоментував "7 березня легкоатлет з Бердичева Дмитро Нікітін боротиметься за перемогу в Польщі на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*