7 із 10 людей обирають онлайн професію автоматизатора ПЗ Р

Сучасний світ надзвичайно мінливий. Зміни орієнтирів та актуальних викликів потребують нових рішень. По суті світ цілеспрямовано рухається до діджиталізації в усіх сферах. На зміну звичним професіям приходятть нові, часто поглинаючи їх або і зовсім відправляючи у закутки історії.

Разом з тим цифровий світ постійно потребує нових спеціалістів, а різноманіття професій насправді не лише не скорочується, а й навпаки росте. За статистикою найбільше з них з`являється саме в ІТ-сфері та маркетингу.

Які професії сьогодні найбільш популярні?

Сьогодні ринок праці вже перенасичений фахівцями з маркетингу. Спостерігається справжній бум на появу початкових спеціалістів у цій сфері. Відтак і рівень оплати проєктів постійно знижується, а компанії дедалі частіше надають перевагу найму аутсорсингових працівників, скорочуючи постійні посади.

Водночас ІТ-ринок наразі переживає справжній дефіцит спеціалістів. Особливим попитом нині користуються Java та Python розробники, тестувальники та автоматизатори. Причому представники останньої професії затребувані не залежно від рівня оволодіння професією: як початківці, так і фахівці найвищого рівня.

В чому перевага обрання автоматизації?

Сьогодні автоматизація є однією з найбажаніших професій. За статистикою їй надають перевагу 7 з 10 пошукачів. І це при тому, що широкому загалу про цей фах практично нічого не відомо.

Насправді зовсім не дивно, адже аби стати початковим спеціалістом в цій галузі достатньо 2,5-3 місяців інтенсивного навчання. Щоправда навчання фаху автоматизації є дещо глибшим та потужнішим за те ж таки, наприклад, навчання тестуванню, адже потребує початкових знань кодингу. Однак при цьому має значну перевагу, оскільки один фахівець з автоматизації на ринку праці нині має на вибір 2-3 вакансії. Відтак працевлаштування новачків в цій сфері не є чимось складним. Наприклад, багато студентів IT Testing School взагалі знайшли роботу ще під час навчання обраній професії, оскільки програма курсу тут спрямована на практичне формування умінь та навичок. Ознайомитись із вказаною програмою можна за посиланням: https://it-testing-school.com/qa-automation.

Яку зарплатню отримує автоматизатор ПЗ рівня Junior?

Рівень заробітної плати автоматизаторів ПЗ є додатковою перевагою обрання даної професії. Навіть початковий фахівець може отримувати суму аналогічну зарплатні Junior розробника. В середньому.Junior QA Automation заробляє близько $1000 на місяць.

Важливо усвідомити, що, обираючи перше місце роботи, в даному випадку не варто орієнтуватися на розмір зарплатні. Адже працевлаштування початківця автоматизатора у велику кампанію, де заробіток відпочатку може бути нижчим за середньостатистичний, несе з собою і ряд переваг. Наявність у них менторів та кураторів дозволяє швидше набути необхідного досвіду для професійного зростання.

Вже за рік від початку роботи у цій сфері автоматизатор ПЗ в середньому отримує $1500-$1800 . Щоправда темпи зростання зарплатні у спеціаліста передусім залежать від його особистих зусиль в удосконаленні практичних навичок та набутого досвіду.

Викладачі IT Testing School запевняють в можливості отримання їх випускниками щомісячного гонорару у сумі $3500 вже після двох років стажу. З цією метою на своїх курсах вони надають необхідні інструменти швидкого росту. Навчайтесь у передових спеціалістів та ставайте одим з них: www.it-testing-school.com/qa-automation.

Будьте першим, хто прокоментував "7 із 10 людей обирають онлайн професію автоматизатора ПЗ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*