У Новограді планують витратити майже 7 мільйонів на виховання духовних та моральних цінностей

У Новограді-Волинському візьмуться за виховання духовності, моральності, здорового способу життя та сімейних цінностей у місцевих жителів. На це протягом п’яти років планують витратити близько 7 мільйонів гривень.

Відповідний проект рішення про створення «Програми сприяння духовності, моральності та здоровому способу життя на 2019-2023 роки» опублікували на сайті міської ради.

Розробниками такого нововведення стало управління сім’ї, молоді та спорту, а створити програму вирішили через стан суспільної моралі в Україні, який на думку місцевих чиновників, викликає глибоке занепокоєння.

«Мета програми полягає у створенні належних умов для формування духовності та моральності мешканців міста, утвердження серед них здорового способу життя, впровадження у суспільну свідомість загальнолюдських моральних цінностей шляхом посилення співпраці між органами місцевого самоврядування та релігійними і громадськими організаціями у відповідній сфері», — йдеться у проекті рішення сесії.

Разом з тим, у міській раді визначили й основні причини створення нової програми. Серед них необхідність забезпечення належного рівня суспільної моралі, потреба в утвердженні сімейних цінностей серед мешканців міста, необхідність збереження національної культурної спадщини, формування цілісної національно-культурної ідентичності, необхідність утвердження здорового способу життя та важливість забезпечення взаємодії органів влади та релігійних і громадських організацій.

Саме за допомогою релігійних громадських організацій міська рада й планує підвищувати духовність та моральні цінності жителів Новограда-Волинського.

Для цього, чиновники хочуть сприяти релігійним і громадським організаціям у проведенні конференцій, круглих столів та семінарів. Тож протягом п’яти років на ці потреби планують виділити 490 тис. грн. З них 99 тис. грн можуть витратити з місцевого бюджету.

Разом з тим, міська рада хоче фінансувати й дитячі та молодіжні табори, які будуть проводити релігійні організації. На це планують витратити 3 млн 240 тис. грн, з яких 324 тисячі — бюджетні кошти.

Ще 2 млн 860 тис. грн планують використати на сприяння організації молодіжних клубів здорового життя та організацій, які пропагують здоровий спосіб життя, проводять роботу з реабілітації залежних осіб. З міського бюджету на це мають виділити 286 тис. грн.

Загалом, на п’ятирічну програму планують витратити 773 тисячі гривень з міського бюджету та майже 6 мільйонів залучити з інших джерел, щоправда, з яких саме у програмі — не вказано.

  • 36
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "У Новограді планують витратити майже 7 мільйонів на виховання духовних та моральних цінностей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*