70 нардепів виступили проти позбавлення повноважень депутатів проросійських партій

Майже сімдесят нардепів відмовились підписувати звернення щодо позблення повноважень депутатів, обраних від заборонених проросійських партій. Про це повідомили представники Руху ЧЕСНО.

Зокрема, майже всі члени фракції “Батьківщина” виступили проти винесення цього питання на порядок денний найближчої сесії парламенту, посилаючись на таке рішення лідерки Юлії Тимошенко. Єдина членкиня фракції, яка погодилась підписати після новорічних свят – Альона Шкрум.

Є “відказники” і серед пропрезидентської фракції. Зокрема, голова фракції Давид Арахамія та його заступники, а також заступник спікера парламенту Олександр Корнієнко та одіозний ресторатор Микола Тищенко. Загалом підписувати звернення відмовились 43 народних “Слуги”.

Наразі є лише 96 підписів із 150 необхідних. Збір продовжується. Найбільший відсоток голосів станом на 2 січня дали фракції «Європейської солідарності» та «Голосу». Щоправда і серед них знайшлися захисники проросійських колег. Зокрема, скандально відомий у минулому русофоб Володимир В’ятрович.

Нагадаємо також, що на початку осені в Україні остаточно заборонили діяльність партії шарія.

Будьте першим, хто прокоментував "70 нардепів виступили проти позбавлення повноважень депутатів проросійських партій"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*