750 старшокласників гуманітарної гімназії №23 прихистили у ЖДУ

Старшокласники житомирської міської гімназії №23 тимчасово навчаються у приміщенні Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Через аварійний стан приміщення молодшої школи гуманітарної гімназії №23 керівництво закладу вирішили забрати учнів початкової школи до іншого корпусу. В той же час старшокласники гімназії за погодженням з керівництвом міста та на запрошення дирекції Житомирського державного університету тимчасово навчатимуться у приміщеннях ЖДУ імені І. Франка.

«Навчальний процес не змінився, він триває згідно з типовими програми та планами, – каже педагог.- Дещо змінилася лише структура уроків, адже ми працюємо за університетським графіком. Навчання у наших старшокласників проходить парами – за нашою системою це, по суті, два уроки. Ми постійно вдосконалюємо розклад відповідно до нових умов. Усі вдячні університету Івана Франка за виділення аудиторій під наші класи. Багатьом дітям дійсно до вподоби таке учнівсько-студентське життя, інші – звикають. Але ми, як педагоги, робимо усе задля створення сприятливого середовища для навчання та розвитку дітей. До слова, учнів гімназії вже запросили до участі у декількох університетських проектах» – розповідає заступник директора гуманітарної гімназії №23 з навчально-виховної роботи Анастасія Макарчук.

В корпусах Житомирського державного університету відтепер навчаються понад 750 учнів 8-11 класів гімназії. Зокрема на фізико-математичному факультеті ЖДУ імені І. Франка навчаються учні 8-го класу, дев’ятикласники відвідують уроки в приміщенні Природничого факультету, десяті класи розміщено в навчально-науковому інституті філології та журналістики, а 11-класники гімназії здобувають освіту в будівлі ННІ іноземної філології.

Наразі Департамент містобудування і земельних відносин разом з головним архітектором готують приблизні варіанти по ескізних проектах. На найближчій сесії Житомирської міської ради планують вирішити питання про виділення коштів на проектну документацію.

Як довго старшокласники гуманітарної гімназії №23 навчатимуться у корпусах ЖДУ поки не відомо. Адже збудувати нове приміщення молодшої школи планують не раніше, аніж за два роки.

Будьте першим, хто прокоментував "750 старшокласників гуманітарної гімназії №23 прихистили у ЖДУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*