79 публічних осіб на Житомирщині вже вакцинувалося від COVID-19, семеро передумали

На Житомирщині індійським препаратом AstraZeneca вже вакцинувалося 79 публічних людей, ще семеро передумали. Про це у понеділок, 22 березня, розповіла перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко.

«Зареєструвалося 249 публічних осіб, помилково — 7 осіб, вакциновано вже 79 осіб. Вакцинація у нас добровільна, якщо хтось із публічних осіб чи інших людей відмовився, то це його право. Масових таких випадків немає».

 У Житомирській ОДА пояснили, що “помилково зареєструвалися” – це коли людина зареєструвалася, а коли їй повідомили, що черга підійшла, відмовилася через якісь обставини. 

Наталія Остапченко зауважила, що людина, яка виявила бажання вакцинуватися, може це зробити за умови відсутності позитивного ПЛР-дослідження:

«Люди, які захворіли на ковід також можуть вакцинуватися, але під час вакцинації вони не повинні хворіти, ПЛР-дослідження вже повинне бути негативним».

Крім того, вона зазначила, що вакцина не має побічних реакцій: 

«Буває дещо підвищена температура протягом декількох днів або може боліти голова, але це не побічні реакції, а індивідуальні особливості організму, які притаманні після будь-якої вакцини».

Нагадаємо, що на Житомирщині відкрили запис на вакцинацію для таких публічних осіб:

☑ ветерани війни й учасники бойових дій;

☑ народні депутати України, керівники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування;

☑видатні письменники, журналісти, спортсмени, музиканти, актори, співаки, інші діячі сфери культури;

☑ лідери й представники релігійних організацій.

Будьте першим, хто прокоментував "79 публічних осіб на Житомирщині вже вакцинувалося від COVID-19, семеро передумали"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*