91-річний шаховий тренер з Житомира зібрав 28 тис. грн для ЗСУ | Times ZT

91-річний шаховий тренер з Житомира зібрав 28 тис. грн для ЗСУ

Відомий шаховий тренер з Житомира 91-річний Леонід Новофастовський передав на потреби ЗСУ 28 тис. грн, зібраних прихильниками шахів для друку його чергової книги про розвиток шахового руху на Житомирщині, передає «Суспільне».

На початку 2022 року вихованці Леоніда Новофастовського ініціювали збір коштів для виходу в світ його третьої книги під назвою «Шахові сходинки Житомирщини». Проте дізнавшись, що одному з військових підрозділів, який перебуває на передовій, вкрай потрібен тепловізор, шаховий тренер передав зібрані 28 тис. грн на його придбання.

«Сьогодні кожен старається допомогти армії здолати ворога, тому друк моєї нової книги ще зачекає. Пригадую історичний факт, як 79 років тому під час Другої світової війни прості люди теж збирали гроші на літак-винищувач. Я тоді був ще хлопчаком і віддав усі свої кишенькові заощадження хоча б на гвинтик до того літака. Тільки всі гуртом – ми сила», – каже Леонід Новофастовський.

Упродовж останніх кількох років були видані дві книги Леоніда Новофастовського «Житомирщина – шаховий край» та «Панорама шахової Житомирщини», кошти від продажу яких пішли на розвиток дитячих шахів області. 

Нагадаємо, у Житомирі волонтери запустили акцію #кавадлязсу, збираючи кошти для захисників (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "91-річний шаховий тренер з Житомира зібрав 28 тис. грн для ЗСУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*