Stay with Ukraine
1X FAN models
coin24 crypto exchange
1xfan manager
Stay with Ukraine
coin24 crypto exchange

«Без прапора навіть не виходила з кімнати», – житомирянка Мілена Мельничук представила Україну на «World Miss University» (ФОТО)

«Без прапора навіть не виходила з кімнати», - житомирянка Мілена Мельничук представила Україну на «World Miss University» (ФОТО)

«Це історія не про те, яка я красуня, а історія про те, що в моїй країні триває війна», – так описує мету своєї участі в конкурсі краси «World Miss University» житомирянка Мілена Мельничук.

За 12 років діяльності у сфері івент-менеджменту та конкурсів краси, дівчина стала переможницею багатьох з них, отримала титули і наразі є власницею близько 70 корон. У 2017-му стала «Юною Міс світу».

Працює у сфері піару та медіа, допомагає брендам і людям ставати відомими, розвиває їх соціальні мережі. З початку війни довелося тимчасово поставити діяльність на паузу, але використовувала набутий досвід та зв’язки для того, аби надавати допомогу постраждалим від війни. Вже у перші дні вторгнення вдалося домовитися із «Моршинською», а згодом відправити десятки фур води у різні регіони, де з цим виникли проблеми. Наразі співпрацює з проєктом, який підтримує українців, що тікають від війни за кордон чи повертаються звідти додому.

Нещодавно Мілена повернулася з Південної Кореї, де представляла Україну на міжнародному конкурсі «World Miss University», який у Сеулі проводять щороку, починаючи з 1986-го. Його планували провести наприкінці серпня або на початку вересня, але двічі переносили через епідемію коронавірусу. Врешті, «World Miss University» відбувся у грудні.

Мілена готувалася близько півроку. Разом з мамою пошили вбрання для виходу в національному стилі. Значну увагу приділяла наповненню своїх сторінок у соцмережах, аби максимально показати реальну картину подій в Україні. Темі війни була присвячена і її відео-візитка. Також дотримувалася дієти, тренувала дефіле тощо. Англійською мовою володіє на досить високому рівні і не має проблем із вільним спілкуванням, тож часу на це додатково не витрачала.

«Якщо говорити простими словами, то це конкурс краси серед студенток і з понад 70 країн світу. Основна вимога – бути студенткою, а між тим мати чітку позицію з різних питань в екологічній, політичній та інших сферах, реалізовувати соціальні проєкти. Параметри до уваги особливо не беруться. Зазвичай туди потрапляють переможниці Всеукраїнського конкурсу краси серед студенток. Через початок повномасштабного вторгнення російських військ і бойові дії у багатьох регіонах держави, цьогоріч в Україні такий відбір не проводили. Оргкомітет самостійно визначився із кандидатурою тієї, хто гідно представить країну, – ділиться Мілена Мельничук.

– Особисто я про свою участь в «World Miss University» дізналася у червні. До того слідкувала за ним багато років. Спочатку чекала, коли закінчу школу, стану студенткою університету, але змогла потрапити лише зараз. Знаю, що обирали із кількох дівчат, детально вивчали усю інформацію, моніторили соціальні медіа і таке інше. По моїх сторінках видно, що я вболіваю за Україну, поширюю багато інформаційних матеріалів, веду проєкт допомоги тваринам «Help.hvostati.ua». Це не просто конкурс краси, куди їдеш показати себе і своє обличчя, а перш за все можливість відкрито розповісти іншим про те, що коїться у твоїй країні, привернути увагу міжнародної спільноти. Дуже відповідальна і почесна місія. Я намагалася отримати від участі в конкурсі максимальну користь – не для себе, а для України. Завчасно визначилася з тим, що і як я буду говорити, зробила мультимедійні презентації, обдумувала варіанти збору донейтів».

Мілена розповідає, що «World Miss University» – це конкурс не лише про красу, а значно більше, адже також оцінюють те, яку місію ти несеш, як добре знаєш іноземну, на скільки відома у своїй країні, як представиш свій талант, які проєкти впроваджуєш, як і чим наповнюєш сторінки в соцмережах, яку позицію маєш, на скільки добре вмієш презентувати себе, костюми, обрану тему, як спілкуєшся з іншими, тримаєшся на публіці, ін.

У рамках конкурсу дівчата відвідували різні локації, знайомилися із культурою та традиціями Кореї, долучалися до благодійних ініціатив. Крім цього, проходило три форуми – політичний, економічний та захист навколишнього середовища. Також відбувся аукціон, лотами на якому були різні речі та вироби, які учасниці привезли із собою.

Усі виручені кошти будуть направлені на допомогу українським біженцям.

«Політичний форум відбувався під гаслом «За мир», але я не могла підтримати це твердження і заявити, що також «за мир в усьому світі». Навпаки, я єдина вийшла із презентацією, де показала, що Росія обстрілює і нищить наші міста, вбиває людей, вбиває безневинних дітей, – веде далі Мілена. – Я розуміла, що таким чином я навряд чи потраплю в число переможниць і навіть можу бути дискваліфікована, бо мої висловлювання не про «мир і красу», а про війну і те, що вона несе за собою. Я завжди казала «війна», «вбивства», «країна-терорист», «ракети». Скрізь брала з собою національний прапор, хоча це й заборонено. Щодня була з прапором, на усіх фотосесіях, аби Україну було одразу видно на офіційних сторінках «World Miss University» і у всіх ЗМІ, які робили публікації про конкурс. Без прапора навіть не виходила з кімнати. Позуючи, показувала пальцями тризуб. У всіх відео, що знімалися за участю конкурсанток, завжди говорила про війну. Навіть представляючи себе, де потрібно було казати ім’я, прізвище та країну, додавала «Ні війні в Україні».

Розуміла, що це може мати певні наслідки, але моя позиція була настільки усвідомленою, чіткою і загальнозрозумілою, що мене все ж допустили до фіналу, де я також єдина вийшла на сцену з прапором. Його намотала на руку і сховала за сукню. Реакція журі була з цього приводу не схвальною, але мене підтримав зал. Це було найважливіше. У ТОП-4 кращих конкурсанток не увійшла через зазначені вище моменти, адже мені дали зрозуміти, що або перемога, або громадянська позиція стосовно війни та України, хоча мої шанси, за словами організаторів і персоналу, були досить високі. Вважаю, що з своїм основним завданням впоралася і гідно представила свої країну, усіма способами заявляючи підтримку українському народу, який відстоює право на самостійність, мир, цілісність територій і демократію. До цього брала участь в конкурсі, який проходив у Лівані, і так само говорила про війну та її наслідки для України».

Юлія Демусь

Символ незламності: у Житомирі можна придбати іграшки на ялинку у вигляді протитанкового їжака (ФОТО)

Із будівельника у майстра гончарних виробів: унікальний досвід Геннадія Оріховського з Баранівки (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "«Без прапора навіть не виходила з кімнати», – житомирянка Мілена Мельничук представила Україну на «World Miss University» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*