Символ незламності: у Житомирі можна придбати іграшки на ялинку у вигляді протитанкового їжака (ФОТО)

Підвіски, жетони, браслети, запальнички, брелоки, термогорнятка, ножі, каблучки та ще багато інших оригінальних виробів є у асортименті сервісу лазерного гравіювання «B1000 laser» в Житомирі.

Серед клієнтів – багато військовослужбовців та їх рідних, чимало замовлень із патріотичною символікою та актуальними написами й гаслами.

Наразі спільно із «Фондом громади Житомира» реалізовують благодійну ініціативу – запустили продаж лімітованої серії брелоків, які виготовлені із крила ворожого російського літака «СУ-25», що був збитий українськими захисниками в небі над Житомирщиною. Усі виручені кошти підуть на потреби десантників 95 бригади.

У першій партії – 250 таких ексклюзивних брелоків, вартість одного – 1250 гривень. При цьому, придбати більше трьох одночасно не можна. З 13 грудня, коли стартував продаж і замовлення, вже вдалося зібрати 94 тисячі гривень.

До цього співробітники сервісу вже мали подібний досвід – на шматку з трофейного російського танка награвірували український герб. Наступного року планують продовжувати створювати брелоки із частин ворожої техніки.

Крім цього, у «B1000 laser» можна також купити іграшки для святкової ялинки – так звані «їжаки». Їх прототипами стали металеві конструкції, які встановлювали у містах країни з початку повномасштабного вторгнення російських військ. За кілька місяців багато з них стали арт-об’єктами, адже художники розмалювали їх у національні кольори, прикрасили орнаментами, гронами калини тощо.

Саме ці «їжаки», як зазначають у компанії, дуже схожі на сніжинки, а поміж тим символізують незламність українців.

«Ми вже кілька років думали над тим, щоб зробити якусь унікальну новорічну іграшку. Зважаючи на війну та ситуацію в країні, у голову прийшла саме ідея з «їжаком». Цей сувенір намагалися зробити максимально схожим на відомий всім протитанковий їжак, – продовжують представники «B1000 laser». – Усе виготовляємо власними силами, зварювання та фарбування проводять підрядники. Матеріалом послугував алюмінієвий профіль, деталі, довжина кожної з яких 10 см, фіксуються аргонним зварюванням та покриті чорною автофарбою. Особливого догляду ця ялинкова прикраса не потребує, але чуттєва до механічних пошкоджень. Використовували якісні матеріали, тож іграшка точно не зламається, але можливі подряпини. Такі «їжаки» є в наявності. Зараз доступні для замовлення на нашій сторінці в Instagram, невдовзі будуть на сайті.

Маємо два варіанти: з готовим патріотичним дизайном, що містить фрази «незламні», «сильні», «вільні», «непереможні», буде коштувати 480 гривень, чорні без написів – по 350 гривень. Нанесення гравіювання за побажанням замовника – від 100 гривень, це вже залежить від дизайну».

Юлія Демусь

Не рубайте! В Житомирі можна придбати ялинку у горщику (ФОТО)

Із оксамиту й сатину: ялинкові іграшки ручної роботи від житомирянки Ксенії Амельчакової (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Символ незламності: у Житомирі можна придбати іграшки на ялинку у вигляді протитанкового їжака (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*