Не робіть цих 8 головних помилок вибору комп’ютерного крісла! Дізнайтесь, як правильно вибрати крісло та уникнути проблем.
Прагнете якнайшвидше залишити робоче місце наприкінці дня і зовсім не через набридливу роботу? Докучають болі у суглобах, голові та спині? З такою проблемою стикається переважна більшість офісних працівників, хоча її з легкістю можна уникнути, лише правильно підібравши комп’ютерні стільці та крісла. Тож обговоримо найпоширеніші помилки, аби в результаті здійснити покупку високоякісних та комфортабельних меблів.
Точка продажу
Буває, аби не витрачати час на пошуки, компанії закуповують офісні гарнітури в першому доступному магазині. Але такий швидкий вибір може призвести до купівлі низькоякісних товарів без належної гарантії та обслуговування. Це стосується й рекламних пропозицій. Тож перед купівлею завжди варто ознайомитись з відгуками щодо продавця та переглянути огляди потрібних товарів.
Складові компоненти
Зазвичай покупці не звертають уваги на те, що конструкція крісла складається з безлічі деталей, кріплень та матеріалів. Однак, експерти компанії “Новий Стиль” рекомендують ретельно вивчити з яких матеріалів виготовлені елементи крісла, такі як база, каркас, оббивка, підлокітники та навіть ролики.
Ощадливість
З обмеженим бюджетом на покупку складно знайти якісні і функціональні стільці, оскільки дешеві варіанти часто не мають необхідних регулювань, швидко втрачають свої функціональні властивості та естетичний вигляд і стають непридатними для використання.
Відмінності в цільовому використанні
Часом здається, що офісне крісло є універсальним і підходить для будь-якої професійної діяльності. Однак, фактично, різні види робіт, такі як сидяча робота оператора, менеджера або IT-фахівця, потребують різних вимог до меблів через різні рівні навантаження.
Відповідність характеристик
По суті головною відмінністю комп’ютерних стільців та крісел від стандартних офісних є їх початкова розробка для довготривалого використання за комп’ютером. Уявлення, що звичайні меблі для офісу також підходять для цього є помилковим. Обрані меблі повинні бути ідеально підлаштовані під свого власника, з якнайбільшою підтримкою хребта та шиї у вірному положенні, регулюванням висоти, нахилу, підлокітників на необхідному рівні та з можливістю їх встановлення в потрібному напрямку. Це не враховуючи механізми гойдання та інші важливі функції.
Оздоблення
Швидке зношування, вигорання, неприємний на дотик матеріал – це лише кілька з проблем, які можуть виникнути через невдалий вибір оббивки стільців. Аби уникнути таких неприємностей, компанія Новий Стиль рекомендує звернути увагу на матеріали, які найбільш наближені до натуральних та мають високу зносостійкість, а також легко очищаються та не потребують надскладного догляду.
Максимальна вагова здатність
Якщо людина з надмірною вагою сяде на крісло не призначене для цього, то на перший погляд, крісло може здатися стійким. Однак, механізми, такі як газліфт, згодом можуть відмовити, а деталі витратять свій ресурс швидше. Відтак перед придбанням важливо звернути увагу на максимальну вагову спроможність крісла – 100, 120, 130 або 150 кг.
Візуальна концепція
Придбати будь-який офісний стілець в робочу кімнату – найпростіше рішення. Однак, хоча фізично він може бути зручним, його некоректне кольорове рішення та несумісність з загальним дизайном приміщення створюватимуть відчутний дискомфорт.
Купуючи комп’ютерне крісло, легко припуститися помилок, саме тому важливо знати, як їх уникнути та на що звернути увагу аби зробити правильний вибір.
Будьте першим, хто прокоментував "8 головних помилок вибору комп’ютерного крісла"