ТОП-4 аксесуари, які потрібно купувати разом із ноутбуком Р

Розповідаємо про аксесуари, які необхідно докупити, якщо ви хочете поліпшити функціональність лептопа.  

Ноутбук – це комплексний пристрій, який, до того ж, доволі компактний. Покупець отримує разом із системним блоком дисплей, клавіатуру, тачпад і бездротові модулі з’єднання. Проте, у користуванні ноутбук вимагає більше додаткових приладів. Вони здатні покращити роботу і можливості такого комп’ютера. Ми зібрали ТОП-4 аксесуари, які потрібні, якщо ви хочете, аби ваш лептоп функціонував на повну.

Зовнішня вебкамера

На жаль, не кожен ноутбук оснащений вебкамерою. Зараз дуже актуально працювати дистанційно, тому наявність вебкамери буде в нагоді. Онлайн-зустрічі, конференції, чи можливість поговорити по відео з тими, хто на відстані – для цього вебкамера буде дуже в нагоді. Зазвичай, стандартна зовнішня камера знімає в 720p, а якщо вам потрібна більша якість, тоді краще купити новий ноутбук преміального рівня.  

Переваги використання зовнішньої вебкамери:

  • широке поле зору;
  • захоплення в роздільній здатності від 1080p до 4K;
  • здатність працювати в умовах слабкого освітлення.

Також ви можете налаштувати ракурс та розміщення зовнішньої вебкамери. Таким чином, вам буде значно комфортніше проводити зустрічі по відео, і налаштовувати картинку так, як вам подобається найбільше. Особливо це підходить для тих, чия робота пов’язана з постійним спілкуванням онлайн.

Зовнішній жорсткий диск

Зовнішній жорсткий диск не завадить, навіть якщо у вашого гаджета великий запас внутрішньої пам’яті. Ось чому варто розширити пам’ять зовнішнім накопичувачем:

  1. За допомогою додаткової пам’яті ви зможете знизити навантаження на внутрішній диск пристрою. У кожного сховища свій ресурс, чим менше ви його витрачаєте, тим довше воно прослужить;
  2. Ваші дані буде збережено, якщо пристрій пошкодиться фізично, або буде взламаним. Ви можете проводити планове резервне копіювання, щоб зберегти інформацію на диску.  

Такі зовнішні носії легко переносити, вони компактні, майже не займають місця, а також можуть виручити вас у критичній ситуації.

USB-хаб

Якщо ви активний користувач додаткових приладів до комп’ютера, і часто використовуєте саме USB-порти для їх підключення, то на вашому ноутбуці таких USB-входів може бути недостатньо. В такому випадку, щоб мати можливість підключити багато приладів до одного ноутбука, варто придбати USB-концентратор. Даний аксесуар займає один USB-порт на ноутбуці, проте має велику кількість входів, щоб підключити потрібні прилади. З його допомогою можна заряджати кілька пристроїв одночасно та ефективно передавати великі обсяги даних між різними накопичувачами.

Захисні аксесуари 

Звісно ж, коли ви купуєте гаджет, вам хочеться зберегти його акуратний та новий вигляд. Для цього важливо придбати захисні аксесуари. З їх допомогою, ви мінімізуєте ризик серйозних пошкоджень техніки, появи подряпин та інших дефектів. Серед захисних аксесуарів можна виділити такі:

  • сумка або рюкзак з м’якою підкладкою допоможуть забезпечити зручне та безпечне транспортування ноутбука;
  • завдяки чохлу або кейсу з якісних матеріалів, ви зможете захистити корпус гаджета від подряпин, пилу та бруду;
  • захисне скло або плівка для екрана з антивідблисковим ефектом запобігає появі тріщин, відколів або плям, а також підвищить зручність використання;
  • накладка на клавіатуру допоможе захистити клавіатуру від потрапляння води та дрібних частинок у корпус.

Придбайте необхідні аксесуари для вашого ноутбука, щоб підвищити продуктивність використання лептопа, а також термін його використання.  

 Ця стаття також доступна російською

Будьте першим, хто прокоментував "ТОП-4 аксесуари, які потрібно купувати разом із ноутбуком"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*