Житомирянин виборов “золото” на міжнародному турнірі з армспорту

Міжнародний турнір з армспорту «Lviv open cup 2019” проходив 23-го червня у місті Львів.

Участь у змаганнях приймали близько 200 спортсменів із семи різних країн. Наш земляк Олександр Рассохін здобув золоту медаль на праву руку у категорії 64 кілограм.

У чемпіонаті взяли участь, як чоловіки, так і жінки. Спортсмени змагалися на праву та ліву руки, а серед юнаків провели змагання лише на правицю.

Фінальна частина змагань проходила у вигляді справжнього шоу: учасники боролися під музичні треки від ді-джея та коментарі ведучого.

А ми нагадаємо, що житомирянин сьомий рік поспіль здобув перемогу на Кубку світу з кікбоксингу.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянин виборов “золото” на міжнародному турнірі з армспорту"