Підрахунки дохлої русні: розбираємося в кількісному та технічному складі орди

Вже другий місяць українці героїчно воюють проти російських військ, які 24 лютого вторглися на територію України. 

Українські військові вже знищили стільки ворожої військової техніки, що можна було б озброїти армії кількох країн.

На рахунку наших воїнів 676 рашистських танків, а це означає, що українські герої знищили понад 20 танкових батальйонів.

Рахуємо танки

У танковому батальйоні загальновійськових полків та дивізій РФ 31 танк, а загальна чисельність живої сили – 149 осіб. Окрім танків у такому танковому батальйоні два БМП, одна мобільна майстерня технічного обслуговування МТО-БТ, один БРЕМ-1, 14 вантажних автомобілів типу “Урал”, три паливозаправники АТМЗ-4/5 , одна польова кухня ПАК-200 та один санітарний автомобіль типу УАЗ-452. 

Тобто, крім військової техніки, українські герої знищили ще й понад 3 тисячі орків. І це лише тих, які сиділи в танках.

За інформацією Генерального штабу ЗСУ українські війська повністю знищили 16 батальйонно-тактичних груп та ще 34 БТГр залишилися тимчасово небоєздатними. Тобто знищено понад 30% їх складу.Проте це не остаточні дані.

Що ж таке ці батальйонно-тактичні групи та які війська входять до їх складу?

Йдеться про тимчасове, зведене військове угрупування на основі батальйону на період виконання бойового завдання. Такі групи найчастіше формують на основі механізованого або танкового батальйону, якому придають танкову або механізовану роту відповідно.

До складу БТГр входить близько 30 БМП, на яких розміщується близько 500 орків, близько 10 танків, 3 ППО, 4 розвідувальних безпілотники, понад 10 систем ПЗРК, 6 мінометних батарей, 6 одиниць ППРК, понад 10 систем залпового вогню Град, 3 одиниці техніки для радіоелектронної боротьби, рота зв’язку, інженерно-саперна рота, а також розвідувальна рота.

Загалом, якщо рахувати у кількості орків, то це близько тисячі військових рф. Але варто розуміти, що ці цифри досить приблизні, тож від реальних вони можуть відрізнятися як у більший, так і в менший бік.

Разом з тим, росія використовує й інші військові об’єднання. 

 Мотострілецькі полки та артилерія

У мотострілецькому полку на БМП кількість особового складу становить 2-2,1 тисячі осіб. З озброєння та військової техніки є 102 БМП-2 або БМП-3, 31 танк Т-72, 4 БТР-80 або БТР-82А, 23 МТ-ЛБ, 18-24 мінометів 2С12 “Сани” (120-мм), 12 причепних гаубиць 2А65 “Мста-Б”, 4 РСЗВ “Град”, 4 ЗРК “Стрела-10” та 4 ЗРГК 2С6 “Тунгуска”.

У мотострілецькому полку на БТРах кількість особового складу може доходити до 2,5 тисяч осіб та 122 одиниць БТР-82А. Також у складі полків може бути додаткова протитанкова батарея із 9 одиницями самохідних ПТРК “Штурм-С”. А характерною рисою гірських мотострілецьких полків є дивізіон з 12 одиниць РСЗВ “Град”.

Будьте першим, хто прокоментував "Підрахунки дохлої русні: розбираємося в кількісному та технічному складі орди"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*