Аби не перевантажувати енергосистему котельні в Житомирі працюватимуть ночами

Сьогодні через суттєве зниження температури повітря на вулиці, житомиряни змушені були користуватися електрообігрівачами. Через це суттєво зросло енергоспоживання, що в свою чергу перешкоджає ремонту пошкодженого терористичними атаками енергообладнання.

В результаті керівництво міста з метою зменшення навантаження на енергосистему прийняло рішення запустити опалення, як і передбачалося раніше, сьогодні, 20 жовтня.

«Ми запускаємо котельні після 23:00 сьогодні, 20 жовтня. Вони працюватимуть до 7 ранку. Далі — тепло відключатимуть.

А вдень будемо намагатися поновити подачу тепла, в залежності від потужності енергосистеми. Таким чином будемо підігрівати температуру в будинках, школах та садочках»,

— повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин

При цьому мер пообіцяв, що платіжки за тепло формуватимуться чітко по лічильнику, в залежності від фактично викристаного тепла. Тарифи на тепло, як і гарантували раніше, залишатимуться сталими.

Коли котельні повернуться до звичайного режиму роботи наразі не відомо. Все залежатиме від спроможності енергосистеми. Наразі ситуація лише ускладнюється, адже окупанти продовжують наносити авіаудари по українським об`єктам енергетики.

Будьте першим, хто прокоментував "Аби не перевантажувати енергосистему котельні в Житомирі працюватимуть ночами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*