Агентство «Єдиний Центр» втілює в життя мрії про якісну освіту та фінансову незалежність Р

Foto zaholovok2 777x437 - Агентство «Єдиний Центр» втілює в життя мрії про якісну освіту та фінансову незалежність

Агентство «Єдиний Центр» надає якісні і професійні послуги з працевлаштування в країнах Європи, а також можливість пройти стажування в різних країнах світу та отримати якісну освіту за кордоном. Крім того агентство пропонує послуги зі страхування та допомагає в пошуку і купівлі квитків на всі види транспорту.

Компанія заснована у 2016 році. Основним видом діяльності агентства є надання послуг працевлаштування в країнах Європи, а також стажування в Німеччині, Данії, Канаді, США, Швейцарії та Швеції. Додатково в агентстві надаються послуги з таких видів страхування як КАСКО, ОСЦПВ, Travel, Зелена карта. За допомогою  агентства «Єдиний Центр» можна отримати освіту в престижних вищих навчальних закладах таких країн як Болгарія, Італія, Мальта, Чехія.

Агентство з працевлаштування за кордоном Єдиний Центр

Компанія офіційно працює на ринку надання послуг з працевлаштування. Вже кілька років сприяє українцям в  працевлаштуванні в Польщі, Чехії, Словаччині, Німеччині, Естонії, Латвії. Проводить персональний підбір вакансій і супровід на весь період роботи. База вакансій охоплює практично всі спеціальності для людей, як з досвідом роботи і знанням мови, так і без нього.

За весь час роботи агентство «Єдиний Центр», успішно працевлаштувало понад 1000 українців в країнах Європи, оформило поліси автоцивільного страхування на понад 200 автомобілів, майже 1500 громадянам оформило страхові поліси та здійснило понад 50 виплат по страховим випадкам.

Агентство також працює дистанційно по всій території України і не тільки. За роки роботи у сфері працевлаштування було встановлено прямі та перевірені часом контакти з роботодавцями з багатьох країн, в яких працевлаштовують клієнтів агентства «Єдиний Центр». Ознайомитися з усіма актуальними вакансіями можна за посиланням: https://1centr.com.ua/vakansii

Агентство з працевлаштування за кордоном Єдиний Центр

Стажування і освіта за кордоном – цілком реальна мета. Агентство «Єдиний Центр» вже понад чотири роки допомагає влаштуватися за кордоном на стажування чи навчання. Не зволікайте, навчання за кордоном  –  це цілком реально. Якщо бажаєте отримати більш детальну інформацію, переходьте за посиланням: https://1centr.com.ua/stazhuvannya

А для тих, хто бажає безпечно подорожувати на власному автомобілі по 47 країнах світу, агентство «Єдиний Центр» надає послуги страхування. Застрахуватися від неприємностей неможливо, але від їх фінансових наслідків – цілком реально. Зробіть свою подорож максимально застрахованою від неприємностей. Більш детально можна дізнатись тут: https://1centr.com.ua/insuarances

Агентство з працевлаштування за кордоном Єдиний Центр

Щоб клієнтам було завжди зручно дізнаватися про новини на ринку праці за кордоном та про всі найсвіжіші вакансії, інформаційний простір агентства доступний у всіх соцмережах та месенджерах. Підписуйтеся на канали, групи та спільноти у Ваших улюблених соціальних мережах: Viber, Telegram, Instagram, Facebook.

Менеджери агентства «Єдиний Центр» нададуть відповіді на всі Ваші запитання та проконсультують з питань легального працевлаштування за кордоном абсолютно безкоштовно. Якщо Ви вже давно знаходитеся у пошуках більшого заробітку, то годі зволікати, телефонуйте прямо зараз та зробіть перший крок назустріч достатку.


1 коментар до "Агентство «Єдиний Центр» втілює в життя мрії про якісну освіту та фінансову незалежність"

  1. На жаль єдине агенство що за мій не малий досвід роботи за кордоном дозволяє собі брехати у вічі та відправляти людей у нереальні умови праці , які відрізняються від зазначених умов агенції

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*