Андрій Волков: «У лікарні №1 – 1 хворий з COVID-19. Епідемії у Житомирі нема» (ФОТО)

Територію житомирської міської лікарні №1 патрулюють двоє поліцейських у масках. Причому стоять вони ближче до інфекційного відділення, до якого зараз прикута особлива увага громадськості. Наскільки я зрозумів, пост цілодобовий. Полісмени люб’язно погодилися сфотографуватися для Times.Zt.Ua.   

Я натискаю кнопку дзвінка інфекційного відділення. До мене йде медсестра у масці. Побачивши людину з фотокамерою та журналістським посвідченням – вона перелякано тікає углиб приміщення, навіть не відчинивши двері.

Професійна інтуїція підказує, щоб я трохи почекав. У цей час в сусідні двері заходять двоє жінок з великими каструлями: в лікарні час обіду.

Інтуїція не обманула. Через пару хвилин пара лікарів відчиняє двері. Жінка – завідувач відділенням – спілкуватися відмовляється, посилаючись на масу невідкладних справ. А чоловік, якого вона випустила надвір, виявився медичним директором лікарні Андрієм Волковим. І ми можемо перекинутися кількома словами, поки йдемо до терапевтичного корпусу.

Т. Стрільчик: Скільки хворих на коронавірус зараз в інфекційному відділенні?

А. Волков: Один. Стан його нормальний. Ще троє лежать з підозрою. Тести зробили, скоро будемо точно знати, що у них.

Т. Стрільчик: Скажіть відверто, як медик… Ми можемо сказати, що в Житомирі зараз епідемія COVID-19?

А. Волков: COVID-19 – небезпечне захворювання. ВОЗ класифікує його нарівні з чумою та тифом. Але епідемія це коли хворіють тисячі і десятки тисяч людей. А у нас тільки поодинокі випадки цього захворювання. Епідемії у Житомирі нема.

Фотографуватися Волков не хоче: «Вибачте, нема часу! Візьміть якесь моє фото з Інтернету!» Я так і зробив. Але, щоб довести собі та іншим, що розмовляв саме з Андрієм Волковим, я все ж зняв його зі спини.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Андрій Волков: «У лікарні №1 – 1 хворий з COVID-19. Епідемії у Житомирі нема» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*