Антигігієна та безвідповідальність: житомирянка виступила проти створення громадської пральні для дитячих садочків

Звернення, яке лише за одну добу набрало більш ніж 300 голосів “за”, було розміщене на сайті петицій до Житомирської міськради.

Місцева активістка Світлана Олександрівна Карплюк зареєструвала петицію проти створення в Житомирі громадської пральні на базі комунального підприємства «Гагарінське» Житомирської міськради.

В рамках комерційного проекту, на який місцева влада не планувала виділяти кошти і який було підтримано членами виконавчого комітету ще 20 червня 2018 року, передбачалося прання білизни для дошкільних навчальних закладів.

Активістка переконана – така практика може нести реальну загрозу для життя і здоров’я маленьких громадян України через неналежні санітарно-гігієнічні умови, безвідповідальність власника тощо.

“Відповідно до Основного Закону України ми повинні «усвідомлювати відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями» і «дбати про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя». Не потрібно економити на дітях кошти з міського бюджету – для цього є інші шляхи й методи!”, – йдеться у тексті звернення.

Відзначимо, що вказана петиція лише за одну добу встигла набрати необхідну кількість голосів, аби потрапити на подальший розгляд уповноважених органів.

Будьте першим, хто прокоментував "Антигігієна та безвідповідальність: житомирянка виступила проти створення громадської пральні для дитячих садочків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*