Аптечна Варта: маски та антисептики в Житомирі є! Але є й різні нюанси (ФОТО)

8 квітня Times.Zt.Ua писав, що у четвер у деяких аптеках міста мають з’явитися медичні маски. І вони справді є. Провізор гордо демонструє мені упаковку дефіцитних лазурових масок. Але роздрібну ціну назвати не може: «Товар привезли, а накладних ще нема. Мабуть, після обіду почнемо продавати…» Та й товару зовсім небагато, додає по секрету аптекар.

Цікаво, що в цілодобовому аптечному пункті цієї ж мережі, розташованому на території 1-ої міської лікарні, масок нема. І чи будуть – невідомо.

А ось у цій аптеці, яка теж на території лікарні, маски є. Але дуже своєрідні.

«Їх не дуже беруть, бо вони з зав’язками. А люди хочуть на резинках…» – коментує ситуацію аптекар. Від чого може захистити маска з марлі, із здоровенними  дірами – запитання риторичне. Коштує цей виріб 18,90 грн.

«Господи, колись цих масок було навалом! Нормальних, на резинках. І ціна – пару гривень…» – додає працівниця аптеки.

Фортуна посміхнулася мені і в аптеці через дорогу від лікарні. Працівниця демонструє білу маску на резинках за 13 грн.. Щоправда, вона не ідеальна.

«Тут резинки незручні, дуже тонкі. Трохи тиснуть за вухом…» – каже дівчина-аптекар, яка сама носить таку ж маску.

На додачу працівниці аптеки продемонстрували ще й антисептики.

Висновки робити рано, але можна зробити прогноз. Якщо ця позитивна динаміка збережеться, то через декілька днів Житомир забуде про дефіцит медичних масок та антисептичних препаратів. Якщо вам відомі адреси інших аптек, де можна купити маски – просимо повідомляти у коментарях під матеріалом.   

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Аптечна Варта: маски та антисептики в Житомирі є! Але є й різні нюанси (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*