1X FAN models
coin24 crypto exchange
1xfan manager
Stay with Ukraine
coin24 crypto exchange
Stay with Ukraine

АТБ випустило свою платіжну карту АТБ-pay: плюси та “підводні камені”

При розрахунку цією картою діятимуть додаткові знижки на акційні товари (500-700 позицій). Карту випускає АТБ спільно з Райффайзен Банком Аваль. Про це повідомляє прес служба корпорації АТБ. 

На перший погляд такий союз банка та гіпермаркета можна розцінювати, як сильну кооперацію двох дуже відомих організацій. Потенціал охоплення аудиторії – 20 мільйонів карт! Але потрібно, щоб потенційні клієнти захотіли ще собі оформити цю карту. 

АТБ обіцяє наступні “плюшки”:

– якщо розраховуватися цією картою за товари з червоними цінниками, то активується додаткова знижка 5%;

– оформити дану карту буде просто – або в самому маркеті, або у відділенні банку РБА;

– поповнити карту безкоштовно через термінали City24 (розташовані майже у всіх магазинах АТБ) або EasyPay;

– картка АТБ – це платіжна карта класу VisaGold від Райффайзен банк 

Аваль. Ви можете зробити її своєю пенсійною, зарплатною або отримувати на неї соціальні виплати;

– безкоштовне зняття готівки в будь-якому банкоматі;

– розіграші призів.

Звучить ніби як і непогано. Але, пам’ятаючи про бюрократію і негнучкість Авалю, вирішив все ж ознайомитися з умовами на сайті РБА. І ось там, якщо перейти в детальні тарифи, виявив дуже цікаві нюанси, які значно впливають на враження про мапі АТБ-Pay.

– обслуговування протягом місяця безкоштовне, але якщо по карті не було транзакцій, то все-таки стягується плата 20 грн. У класичній ситуації, коли береш карту (бо зараз же будуть її дуже активно пропонувати) і через деякий час про неї забуваєш, з’являється ризик того, що банк нагадає про те, що вже “накапала” заборгованість.

Крім перерахованих функцій та характеристик існують також наступні: 

– Повідомлення PUSH безкоштовні, а ось повідомлення смс коштують 19 грн на місяць. Серед клієнтів АТБ багато пенсіонерів, які користуються звичайними телефонами. Будемо чесні, не завжди працівники банків (а тим більше менеджери маркету) до кінця розповідають всі нюанси. Часто послугу підключають, але “забувають” сказати, що вона платна.

– Схожа ситуація з переглядом балансу – через додаток РБА безкоштовно, але в банкоматі безкоштовні всього два рази в місяць при виведенні залишку на екран, а далі по 3 грн за запит або отримання чека із залишком. Знову ж під прицілом категорія пенсіонерів.

– Внесення своїх грошей через касу банку коштує 1%. Так, через термінал безкоштовно, через касу платно.

Звичайно ж, АТБ – безумовний лідер, який хоче отримувати вигоди від володіння такою величезною кількістю клієнтів. І головна їх мета, на мою думку, отримати доступ до біг-даті, коли вони зможуть аналізувати характер і персоналізацію покупок своїх клієнтів. Але чи вибрали вони правильно банк-партнер для реалізації, ось тут у мене особисті сумніви. Аж надто неповороткий Райффайзен, який швидше за рефлексує постфактум на появу “фішок” в інших банках, ніж впроваджує свої креативні рішення.

Отримати карту АТБ-Pay в маркеті можна поки що тільки в Запоріжжі, але для інших областей картку можна оформити в відділеннях Райффайзен Банку Аваль.

Павло Дукач

Будьте першим, хто прокоментував "АТБ випустило свою платіжну карту АТБ-pay: плюси та “підводні камені”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*