Аваков спростував інформацію щодо відстеження порушників карантину за допомогою мобільних (ВІДЕО)

Screenshot 2 25 - Аваков спростував інформацію щодо відстеження порушників карантину за допомогою мобільних (ВІДЕО)

Міністр внутрішніх справ спростував інформацію щодо відстеження порушників, але наголосив, що таке і справді можливо при умові введення надзвичайного стану в Україні.

Контроль за дотриманням карантинних обмежень в державі не будуть проводити за допомогою мобільних телефонів, адже це пряме порушення конституційного права кожного жителя країни.

Про це Арсен Аваков розповів під час брифінгу у середу, 25 березня.

“Я зараз чую і читаю в пресі, що хтось із моїх заступників сказав, що ось ми готові за телефонними пінами, по телефонних IP контролювати перебування людини. Ми готові. Але це порушення конституційних прав. Поки не введений режим надзвичайного стану – ніхто через телефон не буде відслідковувати переміщення кожної людини “, – зазначив він.

Також Аваков повідомив, що правоохоронні органи дійсно роблять усе можливе, аби виявити та зафіксувати порушення. Особливо це стосується українців, які напередодні повернулися з-за кордону, адже вони неухильно мають дотримуватися вимог самоізоляції.

Якщо порушення, все ж, зафіксують, громадянам загрожують штрафи.

Наостанок міністр зазначив – якщо в Україні буде введено надзвичайний стан, то ймовірним є і введення комендантської години.

Більше на відео:

Нагадаємо, в Україні запровадили режим надзвичайної ситуації та подовжили карантин.


Будьте першим, хто прокоментував "Аваков спростував інформацію щодо відстеження порушників карантину за допомогою мобільних (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*