Авіафестиваль, чемпіонат України з дронів, стрибки з парашутів, розіграш Tesla, виступи NK та JERRY HEIL: програма святкування “Korolev Avia Fest” в Житомирі

Невдовзі в Житомирі відбудеться наймасштабніша подія літа 2021 – “Korolev Avia Fest”. Вже через місяць протягом двох днів 14 та 15 серпня в  Міжнародному аеропорті Житомира ім. С.П.Корольова відбудеться довгоочікуваний фестиваль. 

“У минулому році ми зробили перший “Korolev Avia Fest” в місті Житомирі. Корольов – це дійсно бренд міста Житомира, ми нікому не збираємося віддавати це ім’я. Воно назавжди пов’язане з нашим містом. Навіть кілька років Росія хотіла перейменувати аеропорт Домодєдово й надати йому ім’я Сергія Павловича Корольова. Тоді дуже швидко, фактично за три дні ми змінили всі документи, перереєстрували аеропорт і держава допомогла, щоб залишити бренд Корольова саме в Житомирі. В минулому році Корольов-фест за нашими розрахунками прийняв 35 тис відвідувачів. В цьому році ми зробили програму на багато-багато більшою. Ми вже просто побачили інтерес до цього свята з різних компаній, тому ми його в цьому році зробили на два дні. Це буде дуже цікаво всім, і дітям, і дорослим. У цьому році завдяки тому, що житомирському аеропорту надали статус міжнародного, буде дуже багато пілотів малої авіації. Це буде і Франція, і Литва, Німеччина, Польша, Румунія, Молдова, а також ми чекаємо заявки від ще кількох країн”, – розповів голова Житомирської міської ради Сергій Сухомлн. 

Він також зауважив, що житомирський клуб “Aviatik”зараз №1 в Україні, тому на авіазльоті буде представлено дуже багато цікавих літаків. Буде показова програма малої авіації, військової авіації та програма з парашутистами. Крім того, вперше в Житомирі відбудеться  чемпіонат України по дронам. 

“Будуть величезні фудкорти. Цього року до нас долучається Львів як один з організаторів фудкортів. Бо в минулому році просто все розмели і до 12 там вже майже нічого не було. Тут ми готуємося більш серйозно, буде окрема величезна зона. Буде також ще декілька величезних приємних сюрпризів, будуть дитячі майстер класи – програма дуже цікава”, – зауважив Сергій Сухомлин. 

Одним із наймасштабніших сюрпризів під час “Korolev Avia Fest” буде розіграш автомобілю Tesla. Учасниками розіграшу можуть стати усі бажаючі, які придбають квиток на виставку літаків. 

“В цьому році компанія Тесла буде представляти свої електромобілі, буде з’їзд любителів Тесли. Головний приз-розіграш на цьому фестивалі буде автомобіль Тесла. Буде прохід в зону літаків й ті, хто купили ці квиточки, прийматимуть участь у розіграші автомобіля. Вартість такого квитка складатиме близько 50 грн”, – пояснив міський голова.

Він також розповів, що цьогоріч продаж та оплата квитків відбудеться в електронному форматі для того, щоб спростити чергу й збільшити кількість відвідувачів. Відвідувати футкорти, майстер класи, фотозони та концерт можна без квитка – це буде безкоштовно.

“У нас буде величезна сцена на 22 метри і в перший день ввечері буде концерт Насті Каменських Це такий хедлайнер першого дня. Також будуть і житомирські групи. На другий день буде виступ Jerry Heil.

Ми очікуємо, що не менше 70 тис людей прийдуть, а за два дні, я думаю, буде і 100 тисяч. До Житомира приїде до 500 пілотів”, – анонсував Сухомлин.

Зауважимо, що крім святкової програми також буде організовано під’їзд до локації фестивалю.

“В минулому році величезною проблемою було доїхати, тому що ця дорога до аеропорту  була фактично заблокована. В цьому році разом з поліцією ми відпрацьовуємо зупинки і стоянки автомобілів по Київському шосе.  Ми поставимо обмежувальні знаки, відділимо зони для паркування, а на дорозі від знаку “Аеропорт” до самої локації залишимо вільні полоси для пішоходів й виділимо полосу для людей з інвалідністю та людей похилого віку. Підвіз маломобільних категорій відбуватиметься спеціально обладнаними комунальними автобусами”, – розповів Сергій Сухомлин.

Крім того, з центру міста від площі Перемоги до знаку “Аеропорт” на Київському шосе протягом двох дні святкування буде також організовано додатковий безкоштовний підвіз автобусом.

Загалом на святкування планують виділити 1 млн 400 тис грн з міського та обласного бюджету навпіл.

Як виглядав «KOROLEV AVIA FEST» у 2020 році дивіться тут.

Будьте першим, хто прокоментував "Авіафестиваль, чемпіонат України з дронів, стрибки з парашутів, розіграш Tesla, виступи NK та JERRY HEIL: програма святкування “Korolev Avia Fest” в Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*