Автомобіль не розкіш! Житомирські автомобілісти вимагають доступного розмитнення для авто (ВІДЕО)

Сьогодні, 28 лютого, житомирські водії долучилися до Всеукраїнської акції — автопробігу на підтримку законопроекта Юрія Дерев’янка про розмитнення авто за 10%.

Хвиля таких акцій вже прокотилася Україною. Організаторами виступили політична партія «Воля» та АвтоЄвроСила.

31 січня народний депутат Юрій Дерев’янко зареєстрував у Верховній Раді законопроект, яким ставка на розмитнення автомобілів на єврономерах встановлюється 10%, ПДВ та акциз скасовуються.

Аби змусити ВР розглянути законопроект, автомобільна спільнота та всі, хто вважає, що українці заслуговують на доступні авто, повинні дати чітко зрозуміти чиновникам та народним депутатам, що це не якась забаганка, а життєва необхідність для багатьох громадян.

Вінниця, Кропивницький, Хмельницький, Полтава, Кременчук, Рівне, Чернівці та ще багато інших міст України долучилися до ініціативи народного депутата та автомобільної спільноти. Крім гучних автопробігів, українці готують звернення до депутатів місцевих рад, вимагаючи в представників місцевих громад офіційних звернень до ВР.

«Коли обласна, міська, сільська і т. д. рада проголосувала за підтримку наших законопроектів і з цим рішенням звертається до Верховної Ради — це означає, що наші законопроекти підтримала ціла область. Депутати Верховної Ради, представники з цієї області, будуть виглядати неадекватами, якщо вся область, райони та селища підтримують наші законопроекти, а представник у Верховній Раді — ні. Тоді постає питання — а навіщо взагалі такі представники?», — пояснює активіст автомобільного руху Олександр Почапський.

Сьогодні до авторуху за 10% долучилися Бердичів та Житомир, гучно нагадавши про себе. На черзі — звернення до депутатів місцевих рад.

1 коментар до "Автомобіль не розкіш! Житомирські автомобілісти вимагають доступного розмитнення для авто (ВІДЕО)"

  1. Полностью поддерживаю…. Это и прибыль стране в виде расхода топлива, налогов на дороги, правового сопровождения автомобилей….

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*