Бердичів святкує свій День народження (ВІДЕО) | Times ZT

Бердичів святкує свій День народження (ВІДЕО)

Бердичів із п’ятниці 25-го червня поринув у чотириденне святкування Дня міста, Дня молоді, ХХІ Днів польської культури в місті та Дня Конституції України. Заходи запланували різнопланові: спортивні, мистецькі, розважальні. Зіркових виконавців теж запросили. Дощова погода принесла довгоочікувану прохолоду і свіжість, а охочих святкувати і підспівувати гурту «Цвіт кульбаби» і «Gor4Ica» не злякала.

Цьогоріч розважальні локації розмістили не лише у центральній частині міста, а й на пляжі. Саме там діти досхочу натанцювались і наспівались. А ще розважались фарбами HOLI. Та й відпочивальників на пляжі цього дня вистачало: люди засмагають (поки не прийшла чорна дощова хмара), купаються і слухають музику.

У центрі Бердичева з ранку суботи вирували спортивні події: напівмарафон «Я – Українець», пізніше – Міжнародні змагання зі стрибків у висоту «XVII Меморіал В. О. Лонського».

Помітна присутність поліції на всіх локаціях свята: правоохоронці проходяться, купують смаколики для перекусу. Разом з тим на пішохідній у ці дні вулиці Європейській треба бути обачним: маленькі водії на дитячих машинках пробують себе за кермом. Одні пропускають пішоходів і навіть вибачаються, інші несуться прямо на людей або на маму з дитиною у візочку, яка йде за кроки 2 від тебе.

У святкові дні вулиця Європейська має свій запах: аромат димку з мангалів, де смажаться шашлики, нагадує шлункам бердичівлян і гостям міста про життєву необхідність перекусити. А вибір є з вуличної їжі і напоїв є, столиків з накриттям теж вистачає. Тож аби ваша ласка, а голодним не лишитесь.

Як Бердичів святкував у суботу – дивіться у відео. Неозброєним оком видно: народ скучив за масовими заходами, за гуляннями. Адже через карантин давно нічого не відбувалось для масового відпочинку людей. У неділю святкові заходи продовжаться.

Будьте першим, хто прокоментував "Бердичів святкує свій День народження (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*