Бердичівлянка на 4 дні залишила свого сина закритим в квартирі й без їжі

cropped Screenshot 6 3 e1591459332265 - Бердичівлянка на 4 дні залишила свого сина закритим в квартирі й без їжі

Сусіди помітили, як маленький хлопчик виглядає у вікно та просить про допомогу. Він розповів, що п’яна мама разом з якимось чоловіком пішла подивитись на умови в новій вартирі, а на цей час зачинила малого в квартирі самого. Про це повідомляє Бердичівський міськрайонний суд.
Через кілька днів 33-річну матір хлопчика знайшли правоохоронці. Вона п’яна відлежувалась у домі своєї матері. В квартирі, де мешкає героїня, поліцейські зафіксували антисанітарні умови проживання, в помешканні зовсім не було їжі та предметів побуту. Замкнувши сина вдома, й залишивши його на 4 дні самого й голодного, вона вчинила правопорушення, передбачене частиною 1 статті 184 КУпАП (невиконання батьками своїх обов’язків щодо виховання дітей).

На суді молода жінка розкаялась та частково визнала свою провину. Пояснила, що дійсно пішла до знайомого дивитись квартиру, яку мала намір винаймати, а повернулась… за кілька днів. Зізналась, що і раніше залишала 11-річного сина самого вдома на нетривалий час.
Підсудній призначили штраф у розмірі, наближеному до максимального. Це 75 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 1275 гривень. Також порушниця має сплатити 420 гривень судового збору і протягом десяти днів може оскаржити дану постанову у Житомирському апеляційному суді.

Нагадуємо, що 28-річний українець стрибнув у річку – течією тіло віднесло аж до Угорщини.


Будьте першим, хто прокоментував "Бердичівлянка на 4 дні залишила свого сина закритим в квартирі й без їжі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*