Бердичівлянин Владислав Мазур представлятиме Житомирщину на чемпіонаті Європи в Польщі

Бердичівські легкоатлети Владислав Мазур і Дмитро Нікітін та житомирський спортсмен Василь Коваль повернулися із всеукраїнських змагань з черговими перемогами. Крім того Владислав Мазур виконав норматив та впройшов відбір на Чемпіонат Європи, який буде проходити у Польщі. 

З 10 по 12 лютого в м. Суми проходив чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, де Житомирщину успішно представили чотири легкоатлети в трьох видах спорту. Зокрема, Владислав Мазур виконав норматив та здобув перемогу у секторі для стрибків у довжину з результатом 8,07 м. Цей результат дозволив спортсмену пройти відбір на чемпіонат Європи з легкої атлетики, який буде проходити у Польщі (м. Торунь) 5-7 березня 2021 року. 

Ще двоє бердичівлян Віктор Лонський та Дмитро Нікітін змагалися за перемогу у секторі для стрибків у висоту. Дмитро Нікітін посів 3 місце – 2,15 м, з таким же результатом 4 місце посів Віктор Лонський.

Крім того,  на дистанції 3000 м переміг житомирянин Василь Коваль, з результатом 8:07,13. 

Редакція Times.Zt вітає легкоатлетів та їх тренерів Ігоря Лонського та Олексія Даниленка з перемогами.

Будьте першим, хто прокоментував "Бердичівлянин Владислав Мазур представлятиме Житомирщину на чемпіонаті Європи в Польщі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*