Бердичівлянин виборов срібло на Чемпіонаті України з боксу

Мешканець районного центру здобув друге місце на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків, який проходив у Маріуполі.

Загалом участь у змаганнях прийняли 124 найкращих та найсильніших боксерів нашої держави, – пише times.zt.ua.

Олег Чулячєєв, який є вихованцем Спортивного клубу «Крос», виступав у ваговій категорії 57 кілограм та був єдиним представником Житомирщини на цих змаганнях.

Вже під час першого поєдинку бердичівлянин здобув перемогу, а у півфіналі також поборов представника Херсонщини. Під час фіналу Чулячєєву довелося позмагатися з представником Київщини – Михайлом Дзязьком.

На жаль, наш земляк поступився своєму опоненту у фінальному поєдинку та став срібним призером Чемпіонату України з боксу серед чоловіків.

Нагадаємо, бердичівлянин виборов “срібло” на Міжнародному турнірі в Німеччині.

Будьте першим, хто прокоментував "Бердичівлянин виборов срібло на Чемпіонаті України з боксу"