Бердичівлянин витрачає на лікування коронавірусу до 5 тис грн на день

cropped Screenshot 1 2 e1585817415156 - Бердичівлянин витрачає на лікування коронавірусу до 5 тис грн на день

Лікування коронавірусу коштує бердичівлянину до 5 тис грн в день. Про це розповіла дружина 49-річного чоловіка, який захворів на COVID-19.

Медики кажуть, що дають усі медикаменти, які є в наявності, проте антибіотики, які виписали пацієнту, не входять у перелік безкоштовних препаратів, що гарантує держава. 

Жінка розповідає, що коли медики виписали чоловіку лікування, то вона придбала все, починаючи  зі шприців і рукавичок. Гроші сім’ї не відшкодували.

“Це не залежить від нас. По можливості всі медикаменти, які є сьогодні, ми забезпечуємо. Навіть якщо в закладу є кошти, потрібно спочатку провести тендера, бо це буде порушенням чинного законодавства”, – зазначив лікар.

Медики розповідають, що хворий у важкому стані й щодня потребує антибіотики карбапенеми на 1 500 грн, а лікарня дати їх чоловіку не може, оскільки вони не входять до переліку безкоштовних препаратів.

Родина вже заборгувала родичам та знайомим більше 10 тис грн, але стан чоловіка залишається важким.

За які кошти його лікувати далі – дружина не знає. Розповіла також, що родичі та сусіди допомагають, чим можуть, та навіть самі заносять антибіотики до лікарні, адже жінка з її 80-річною матір’ю та сином на карантині.

Нагадаємо, що нещодавного хворого на COVID-19 житомирянина відпустили на лікування додому, попри те, що вірус в організмі хворого ще є. 

Читайте також останню статистику захворювання на COVID-19 від МОЗ.


Будьте першим, хто прокоментував "Бердичівлянин витрачає на лікування коронавірусу до 5 тис грн на день"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*