Бердичівська міська рада сплатить 2000 грн містянину, якого покусав безпритульний пес

Днями суд зобов’язав Бердичівську міську раду виплатити 2000 грн за моральну шкоду чоловікові, якого покусав безпритульний пес.

Згідно матеріалів справи, безпритульний пес вкусив бердичівлянина за ногу, коли той виходив з території центрального ринку. Постраждалий громадянин терміново звернувся до медзакладу, де фахівці призначили антирабічну вакцину, яку йому довелося приймати протягом наступних 5 тижнів.

Також в результаті інциденту постраждалому довелося купувати нові джинси та електровідлякувач тварин. Відтак звернувшись із позовом до суду чоловік також вимагав від міськради компенсації майнової шкоди. Однак суд у цьому відмовив.

На суді чоловік заявив, що через пережитий стрес він став панічно боятися собак. Тож, враховуючи усі обставини справи, через бездіяльність міськради в частині організації безпеки громадян суд частково задовольнив позов, постановивши міськраді сплатити моральну компенсацію постраждалому у сумі 2000 гривень.

Нагадаємо також, що на Житомирську міську раду відкрито дві кримінальні справи.

Будьте першим, хто прокоментував "Бердичівська міська рада сплатить 2000 грн містянину, якого покусав безпритульний пес"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*