Бердичівські легкоатлети Владислав Мазур та Дмитро Нікітін повернулися з Білорусі та Сум з золотими медалями

Бердичів невтомно доводить, що навіть у маленькому місті можна виховати цілу плеяду успішних спортсменів. Цього разу славу Житомирщині принесли легкоатлети спортивної школи ім. В.О. Лонського Владислав Мазур та Дмитро Нікітін. Владислав Мазур виборов золото на змаганнях в Білорусії, а Дмитро Нікітін у командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні в Сумах.

29 січня у Білорусі в м.Гомель проходив зимовий Кубок країни, де у секторі для стрибків у довжину Україну представляв бердичівлянин Владислав Мазур. 24-річний легкоатлет виборов перемогу з результатом 7.89 м, при чому цю позначку Владислав повторив тричі, — в третій, четвертій та п’ятій спробах. 

Зараз Владислав Мазур тренується в Білорусі, але його наставником є Заслужений тренер України Ігор Лонський. Враженнями про змагання легкоатлет поділився з Times.Zt.

«Я повністю задоволений цим стартом, результат хороший. Моїми суперниками були два білоруса — Артем Гурин та Владислав Булахов, які склали мені гідну конкуренцію. Зараз я готуюсь до чемпіонату України, який відбудеться 10 січня. Крім того, скоро будуть проходити Балканські ігри (20 січня) та заключний старт чемпіонату Європи, куди спочатку потрібно пройти відбір».

А в командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні в Сумах 31 січня Житомирщину представляли два легкоатлета у секторі для стрибків у висоту — Віктор Лонський та Дмитро Нікітін. З результатом 2,15 м Віктор Лонський посів 4 місце, програвши своїм суперникам Дмитру Яковенко та Владиславу Дорощуку по спробах. А Дмитро Нікітін підкорив висоту 2,20 м та здобув беззаперечну перемогу. Наставником легкоатлетів є Ігор Лонський. 

«В першу чергу задоволений, що вже розпочався змагальний сезон. Після перерви приємно знову відчути змагальну атмосферу. Змагання в Сумах пройшли доволі непогано, я задоволений, що переміг, але хотілося показати кращий результат. Я відчуваю, що можна пригати вище, тому будемо працювати! З 10 по 12 лютого буде проходити Чемпіонат України в Сумах, там розраховую показати достойний результат, буду старатись зробити все для цього».

Майстер спорту України міжнародного класу Віктор Лонський розповідає, що результом завдолений, адже через незначні проблеми зі здоров’ям на кращий результат не сподівався. Крім того, Віктор Лонський зауважив, що готуватиметься до літніх стартів, зокрема й до літніх Олімпійський ігор 2021 року, які проходитимуть у Токіо з 24 липня по 9 серпня:

«Результат 2,15 м — невисокий, але це краще з того, на що я міг розраховувати, бо в мене є невеликі проблеми зі здоров’ям — дещо болить внутрішня зв’язка у гомілковостопному суглобі. Я вже кілька разів травмував її і є страх того, що травмую знову. На зборах в Турції все було добре, можливо це пов’язано з теплим кліматом, в Україні холодно, та й в нашому залі також. Нормальної підготовки до змагань не було, я стрибав по 2-2,5 м. Результатом 2,15 м я задоволений, адже проявив бійцівські якості, я розумів, що суперники були готові краще за мене. Зараз буду готуватися до чемпіонату України, якщо там гарно виступлю, є шанс потрапити на Балканські ігри. Але основна підготовка буде до літа, так як цього року будуть проходити літні Олімпійські ігри. Я підлікуюся трохи і буду в гарній формі».

Нагадаємо, житомирський ВК «Житичі» подарував вболівальникам беззаперечну перемогу над ВК «Хотинські козаки» (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Бердичівські легкоатлети Владислав Мазур та Дмитро Нікітін повернулися з Білорусі та Сум з золотими медалями"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*