Ввечері 23 травня бердичівські правоохоронці помітили хлопця, який ніби щось шукав у заростях неподалік приватного будинку. Побачивши поліцейських юнак помітно занервував.
В результаті, під час поверхневого огляду, у його рюкзаку виявили 50 згортків з кристалічною, та ще 50 – з порошкоподібною речовиною. Попередньо, вони містили психотропні засоби, призначені для розповсюдження через так звані закладки.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/646dbed95872e317338517.jpg)
Усі “знахідки” наразі направлено на експертне дослідження.
Хлопця затримали. Закладчиком виявився 17-річний житомирянин.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/646dbeda46c8b594104748.jpg)
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/646dbeda5b1de329659859.jpg)
Нині вирішується питання про оголошення затриманому підозри та обрання запобіжного заходу.
Юнаку загрожує позбавлення волі на строк від 6 до 10 років.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/646dbedb61ad4715244841.jpg)
Нагадаємо також, що правоохоронці викрили злочинне угрупування, яке заробляло на виготовленні психотропів 2 млн грн щомісяця.
Будьте першим, хто прокоментував "Бердичівські правоохоронці затримали неповнолітнього закладчика зі 100 дозами психотропів"