Бережіть дітей! В одному з мікрорайонів Житомира “засікли” збоченця

file20408531 3b8cd4926893ce2271 - Бережіть дітей! В одному з мікрорайонів Житомира "засікли" збоченця

Мешканці мікрорайону Малікова відкрили полювання на чоловіка, який розгулює напівоголений та займається мастурбацією на території Яру.

Така інформація була розміщена користувачкою мережі Drevetskaya Katerina на сторінці пабліку “Мікрорайон Малікова, Житомир”.

“Шановні сусіди !!!!Увага !!!! Тільки як, застала в нас на Малікова 26-28 , навпроти дитячого майданчику , спуск в Яр , Маніяка – який голий стояв і робив …. ( навіть не хочу писати , що саме !!!!) бо в мене шок ! Розмовляла по телефону , і дивлюсь навпроти дому 26 Малікова , в кущах вилізло чудо голе , і почало др…. ти прям дивлячись на мне , поруч діти !!!!!!!!Хотіла сфотографувати не встигла втік ! Викликала поліцію , поки не знайшли !!! ( бо навіть їхали 50 хв ) Хто бачив пишіть інформацію !!!”, – йдеться в тексті публікації.

У коментарях мешканці мікрорайону та суміжних вулиць зазначають, що також бачили цього чоловіка та навіть описують його зовнішність “чоловік середнього віку та зросту, русяве короткострижене волосся, кремезний, на тілі чи то шрами, чи то опіки… І обличчя трохи загадкове…”.

Сама ж авторка допису відзначила, що одразу після “зустрічі” з розпусником, викликала поліцію, але обстеживши прилеглу територію, винуватця копи так і не знайшли.


Будьте першим, хто прокоментував "Бережіть дітей! В одному з мікрорайонів Житомира “засікли” збоченця"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*