Без брендування і пластикових меблів: у Житомирі 16 підприємців отримали дозволи на літні майданчики

Приватні підприємці, власники закладів громадського харчування отримали дозволи на підготовку до відкриття літніх майданчиків після скасування червоної зони в Житомирі. Таке рішення, сьогодні, 12 квітня, прийняли під час засідання виконкому Житомирської міськради. Поки дозволи надали тільки 16 ФОПам, подали заявки ще 53.

“Ми в минулому році затвердили таку систему, коли через рішення виконкому давали право на відкриття (ред. літніх) майданчиків. Ми розуміємо, що під час пандемії треба прибрати деякі адміністративні перепони, щоб люди місяць не ходили й не оформляли ці майданчики, і спростити цю процедуру. Тому сьогодні проводимо позачерговий виконком для того, щоб підприємці могли готуватися. Зрозуміло, що у нас поки червона зона й маємо надію, що через деякий час вийдемо, але підприємцям треба підготуватися та встановити все для того, щоб після закриття в нас червоної зони вже починати працювати”, – пояснив міський голова Сергій Сухомлин. 

Під час засідання також повідомили, що інші заявки підприємців на літні майданчики будуть відпрацьовуватися і поступово розглядатимуться на виконкомах.

“Минулого року ми попереджали, що без брендування і без пластикових меблів ми надаємо у центрі міста дозволи (ред. на встановлення літніх майданчиків)”, – наголосив міський голова.

Серед вимог до зовнішнього вигляду літніх майданчиків зокрема: 

  • встановлення окремих сонцезахисних елементів – парасоль. Вони повинні бути максимально нейтральних кольорів (природних пастельних тонів) та не містити рекламних написів, крім розміщених на завісах назв закладу або логотипів товаровиробників;
  • забезпечити встановлення крісел та столиків з натуральних матеріалів – метал, дерево, ротан, лоза (не допускається розміщення пластмасових меблів) та інші. 

Перелік облаштованих відкритих майданчиків, розміщених на території, прилеглій до підприємств ресторанного господарства стаціонарної мережі, на території  м. Житомир: 


Будьте першим, хто прокоментував "Без брендування і пластикових меблів: у Житомирі 16 підприємців отримали дозволи на літні майданчики"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*