Без паніки! Пасажири та члени авіарейсу із Уханю абсолютно здорові

87368746 2465699677013727 8399397387344281600 o 1024x682 777x437 - Без паніки! Пасажири та члени авіарейсу із Уханю абсолютно здорові

Згідно інформації, котру надали у Міністерстві охорони здоров`я, громадяни, що прибули до України з Китаю пройшли усі необхідні медичні перевірки та визнані абсолютно здоровими. У членів екіпажу також не виявлено жодних проявів ГРВІ.

Прибулі з Уханю будуть доставлені до медичного центру Нацгвардії, що розташований на Полтавщині.

Медики, які оглядали пасажирів та членів екіпажу наголошують на вразливому психоемоційному стані прибулих та відзначають на необхідності надання підтримки та розуміння з боку співгромадян.

Нагадаємо, на борту літака перебували 45 українців, 27 іноземців та члени екіпажу, серед яких 3 медика.

Опісля того, як літак приземлився, було здійснено усі можливі заходи задля безпеки: транспортний засіб одразу відправили на санітарну стоянку. При цьому, абсолютно всі переміщення та прикордонний контроль прибулих було проведено у жорстких рамках протиепідемічних заходів.

Медичні працівники упродовж усього періоду обсервації, який триватиме два тижні, проводитимуть огляд усіх, хто перебуватиме в ізоляції.

Після прибуття до місця обсервації транспорт, яким перевозять евакуйованих  та членів команди, пройде дезінфекційну обробку.

Нагадаємо, літак з евакуйованими з Уханю українцями приземлився у Харкові

Будьте першим, хто прокоментував "Без паніки! Пасажири та члени авіарейсу із Уханю абсолютно здорові"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*