Безхатьку на Житомирщині знайшли житло та нагодували

 

 47-річний мешканець Житомирської області звернувся за допомогою до поліцейських, бо йому ніде жити. Правоохоронці поселили чоловіка у Житомирському міському центрі обліку для бездомних осіб. Про це сьогодні, 15 січня, повідомили працівники прес служби поліції. 

 

Чоловік втратив житло через певні життєві обставини, до того ж ще й має інвалідність. 

 

“Микола Аркадійович раніше проживав у Пулинському районі, однак уже тривалий період перебуває у Житомирі. Батьківську хату довелось продати, щоб розрахуватись з боргами, а нового прихистку знайти він так і не зміг.

– У Житомир перебрався, думав, у місті легше буде вижити. Тільки от зараз стало геть нестерпно: холодно й спати ніде, – каже чоловік.

Через травми, отримані у 2017 році у результаті ДТП, чоловік пересувається лише за допомогою милиць. Тож знайти заробіток для нього проблематично”, – йдеться в повідомленні.

 

Через травми, отримані у 2017 році у результаті ДТП, чоловік пересувається лише за допомогою милиць. Тож знайти заробіток для нього проблематично”, – йдеться в повідомленні.

Інспектор відділу взаємодії з громадами  Управління превентивної діяльності ГУНП Сергій Аврамчук розповів, що сьогодні вранці чоловік прийшов до поліцейських офіцерів громади та попросив про допомогу:

“Чоловік явно змерз та був голодним. Допоки вирішували, куди саме його можна влаштувати, напоїли гарячим чаєм та придбали дещо з їжі.

За згодою Миколи Аркадійовича поліцейські доставили його до Житомирського міського центру обліку для бездомних людей. Тож, принаймні, прийдешні морози та зимовий холод, чоловік переживе у теплі та затишку”.


Будьте першим, хто прокоментував "Безхатьку на Житомирщині знайшли житло та нагодували"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*