Безкоштовний ярмарок обміну речами в Житомирі

Мабуть, у кожного з нас вдома є хоча б декілька речей, які місяцями, а інколи навіть роками лежать на полицях шаф та по закутках квартири, і при цьому ніяк не використовуються.

Старі книги, які не відкривались вже роками; светр, який трішки розтягнувся; різноманітні сувеніри та статуетки, які вже не підходять до нового дизайну Вашої квартири, або перестали мати якесь значення для Вас – все це предмети, які не тільки не приносять ніякої користі, а й займають місце у вашій оселі та відволікають увагу кожного разу коли Ви натикаєтесь на них.
Проте попрощатись з ними ніяк не виходить. Зазвичай просто немає часу щоб розібрати старий мотлох та відібрати те, що може комусь знадобитись. За словами психологів, викидаючи чи віддаючи старе та непотрібне людина звільняє місце для чогось нового, як у домівці, так і в свідомості.

Freemarket у Житомирі | TIMES.ZT

Ярмарок вільного обміну. Житомир | TIMES.ZT

Дати нове життя старим речам можна декількома способами:

  • віддати друзям – мінімум затрат часу, плюс приємний сюрприз;
  • скористатись різноманітними онлайн-сервісами, групами в соц-мережах та дошками оголошень, де зазвичай швидко знаходяться охочі забрати ще непоганого стану кофтину, старі книги для колекції, диски з фільмами чи напівпрацюючі навушники. За гарні речі, як правило, просять шоколадку.
  • здати:
    – одяг – в секонд-хенди, різні соціальні установи або спеціальні пункти-бокси для безхатьків та малозабезпечених;
    – книги – до бібліотек та навчальних закладів;
    – техніку – в комісійні магазини або сервіси ремонту.

Безкоштовний ярмарок у Житомирі | TIMES.ZT

У великих містах останнім часом влаштовуються спеціальні заходи – ярмарки для обміну речами, куди можна принести непотрібне та, можливо, взяти щось для себе. Не залишилось осторонь і наше місто, і 7 липня в Арт-студії Далініної відбувся вже П’ятий житомирський FreeMarket – безкоштовний ярмарок вільного обміну. Відвідувачі мали змогу принести свої старі речі, вибрати щось корисне для себе, поспілкуватись, послухати лекторів, смачно поїсти та просто гарно провести час в невимушеній та приємній атмосфері. Більшістю “подарунків” на ярмарку були книги та одяг. Також було декілька м’яких іграшок та сувенірів.

Вільний ярмарок обміну речами. Житомир | TIMES.ZT

Арт-студія Далініної. Freemarket | TIMES.ZT

Особисто я вже давно хотів позбутись даремних пожитків, тож не міг не відвідати даний захід. Зранку поспіхом перебрав коробки з мотлохом та відібрав ряд речей, якими дуже давно не користувався і однозначно поставив їм вирок: “Позбутись”. Серед них були декілька книг англійською мовою, деталі до комп’ютера та окуляри. По дорозі я зустрів товариша, який дещо здивувався моїм намірам. Він оглянув пакет з “артефактами” і взяв декілька речей собі.

Арт-студія Далініної . Вільний ярмарок | TIMES.ZT

В рамках ярмарку було проведено ряд заходів: фотосушка, майстер-класи, поетичний вечір, лекції, настільні ігри та “швидкі побачення”. За словами організаторів загалом подію відвідали близько 150-200 людей. Багато відвідувачів дуже позитивно оцінили ідею вільного обміну та пропонували проводити такі заходи значно частіше, ніж раз на рік.

Лекція на вільному ярмарку | TIMES.ZT

Арт-студія Далініної | TIMES.ZT

Freemarket 2018 Житомир | TIMES.ZT

Макс Сем

Дивіться також: Космічна виставка в космічній обстановці

Будьте першим, хто прокоментував "Безкоштовний ярмарок обміну речами в Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*