Бідні – воюють, багаті – працюють: українські нардепи розглядають новий підхід до мобілізації

Українські нардепи розглядають новий підхід до мобілізації

В Україні посилено мобілізаційні заходи. Наразі тривають обговорення щодо нових підходів до цього процесу. Зокрема, вчора комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки почав розгляд законопроєкту про рекрутинг, мобілізацію та проходження служби.

Засідання комітету проходять у закритому режимі, адже попереднє публічне обговорення нового законопроєкту викликало у суспільстві хвилю хейту та навіть заклики до повалення нинішньої влади в країні.

Однак вже відомо, що серед іншого нардепи розглядають також автоматичне бронювання. Воно стосуватиметься тих фізосіб, які сплачуватимуть ПДФО у розмірі не менше 6000 грн на місяць, а тобто тих, хто отримує офіційну зарплату від 33 400 грн і вище.

Враховуючи, що середня заробітна плата в Україні наразі складає, згідно оптимістичних даних Держстату, близько 18 тисяч грн, захищати статки багатих знову будуть бідні. Більше того, за таких умов у сільському господарстві, водіями та лікарями залишаться працювати лише жінки.

Нині вказана ініціатива лише обговорюється, однак зрозуміло, що така норма вже є по факту дискримінаційною та суперечить Конституції України. Отож, найшвидше подібні обговорення законодавчо закріплені не будуть, а винесені на загал лише задля відволікання від інших важливіших питань.

Будьте першим, хто прокоментував "Бідні – воюють, багаті – працюють: українські нардепи розглядають новий підхід до мобілізації"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*