Білоруські партизани закликають українців не нехтувати сигналами тривоги

За інформацією опозиційного ресурсу Беларускі Гаюн, незабаром можливий обстріл України з території Білорусі гіперзвуковими аеробалістичними ракетами”Кинжал”. Про їх ймовірне завезення до Білорусі повідомляють білоруські партизани.

16 жовтня в небі над Мінськом було помічено трьох надзвукових винищувачів-перехоплювачів Міг-31, які приземлилися на аеродром у Мачулищах. Моніторингова група «Беларускі Гаюн» встановила, що це не стандартні МІГ-31, а спеціальна модифікація МІГ-31К. Саме ці винищувачі можуть нести на собі гіперзвукові аеробалістичні ракети Х-47М2 «Кинжал» і здатні запускати їх на відстані 2000 км. Крім того, на відміну від стандартних Мигів, у цієї моделі винищувача також збільшений запас палива та спеціальна апаратура зв’язку.

Не виключено, що разом із Міг-31К до Білорусі привезли й гіперзвукові ракети «Кинжал». Справа в тому, що того ж дня, 16 жовтня, на аеродром «Мачулищі» з РФ прилітали три військово-транспортні літаки Іл-76 ВКС РФ (RF-86902, RF-76722, RF-76724), які цілком могли привезти ракети для запусків з МІГ-31К,”

– йдеться у повідомленні.

Окрім того, за даними української розвідки, останні дні окупанти частіше атакують ракетами вже не з Каспію, а з-під Ростова, тому часу підготуватися до ударів і пройти в укриття поменшало.

Стратегічні бомбардувальники РФ запускають ракети Х-101 та Х-555. Ракета летить зі швидкістю 900 км/год, і якщо вона запущена з регіону Каспійського моря, то Повітряні сили мають більше часу на реакцію, а люди – щоб спуститися в укриття. Тепер відстань менша і часу теж менша. Тому якщо ви чуєте сигнал тривоги – спускайтеся в укриття відразу,

– заявляють фахівці .

Будьте першим, хто прокоментував "Білоруські партизани закликають українців не нехтувати сигналами тривоги"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*